Taşınmalı mıyım yoksa anneannem ile mi yaşamalıyım?

Annenannenle aran iyiyse bir sene kal bence ya. Öbür sene üniversite okumaya karar verirsen zaten ailenden ayrılacaksın, tecrübe olur hem. Evde iki kişi, kalabalık yok. Derslerine rahatça çalışırsın kendi alanın falan olur. Ben kalırdım yani. Çok uzak da değil, özledikçe ziyaret edersin aileni hem değişiklik falan olur.

Sanmam anneannem bana pek iş yaptırmaz çamaşır yıkayacak bulaşık yıkayacak halim yok sınav senem olacağı için zaten bütün gün dershane kütüphanede olurum. Haftada 1 belki evi süpür der o da 30dk sürmez.

Anneni babanı boş ver. Anneannen daha iyiymiş. En azından aile dırdırı çekmezsin. Yok ders çalışmıyorsun cart curt...

Annenannenle aran iyiyse bir sene kal bence ya. Öbür sene üniversite okumaya karar verirsen zaten ailenden ayrılacaksın, tecrübe olur hem. Evde iki kişi, kalabalık yok. Derslerine rahatça çalışırsın kendi alanın falan olur. Ben kalırdım yani. Çok uzak da değil, özledikçe ziyaret edersin aileni hem değişiklik falan olur.
Anneannem ile aram iyi sessiz sakin saygılı olduğum için sever beni. Bence de alışma süreci için güzel tecrübe olabilir. Zaten bütün gün dershane ve kütüphanede olacağım şu an kalmaya yakınlaşoyor gibiyim.

Geri
Yukarı