Anneannem vefat etti

Evet, bugün maalesef beklenen o haber geldi. Birkaç gün önce entübeye alınmıştı. Doktor imkansız değil ama kurtulması çok zor demişti. Bugün birden tansiyonu tehlikeli düzeyde düşmüş, ne yapmışlar ne etmişler normale dönmemiş. Ve 1 saat önce tüm çabalara rağmen kurtulamamış. Birazdan cenazesi bizim apartmanın önüne getirilecek, oradan da mezarlığa. Dünya birden çok boş geldi be, tadım kaçtı. Doğuyoruz, her gün her gün aynı şeyler, her gün işe gidiyorsun, çalışıyorsun. Sonra yaşlanıyorsun, torunların oluyor. Ardında kocaman bir hayat bırakmışsın. Seneler boyunca kanser olduğunu bilmeden, zatürre yüzünden bu rahatsızlıklarının olduğunu sanıp, vefat ediyorsun. İşte geldin gidiyorsun, bilinmez bir diyara...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Başınız sağ olsun. Allah rahmet eylesin.

Başın sağ olsun kral. Huzur içinde uyusun. Kendine ve ailene ne olursa olsun çok dikkat et.
Annem zaten aşağıda bitik durumda. Herkes de ağlıyor. Çok kötü oluyorum, görmek istemediğim için evde kaldım. Ağlamamaya çalışıyorum. Bu dünyada çok çekmiş, çok zorluymuş onun hayatı. Umarım mekanı cennet olur.....

Annem zaten aşağıda bitik durumda. Herkes de ağlıyor. Çok kötü oluyorum, görmek istemediğim için evde kaldım. Ağlamamaya çalışıyorum. Bu dünyada çok çekmiş, çok zorluymuş onun hayatı. Umarım mekanı cennet olur.....

Biliyorum. Öyle zamanlarda dik durup onlar için direk olacak birisi lazım oluyor. Çok iyi biliyorum onu. Çok üzgünüm, ne diyeceğimi bilemiyorum cidden.

Allah rahmet eylesin, başınız sağ olsun.

@Deva Bulmam, Allah rahmet eylesin, mekânı cennet olsun. Dualarım seninle. Senin adına çok üzüldüm o duyguyu iyi bilirim ben de 5 yıl önce dedemi kaybetmiştim...
Amin hocam, çok ama çok teşekkür ederim, hepinize çok teşekkür ederim. Sizin de başınız sağ olsun hocam, umarım mekanı cennet olur.

Başınız sağ olsun. Hayat çok kısa ama kalanlar için beklemek çok uzun. Ben de anneannemi kanserden kaybettiğimde boşluğa düşmüştüm seni anlayabiliyorum. Ama ne yazık ki hayat devam ediyor. Onların bizden istediği şeyleri (torun, güzel bir evlilik vb.) yapmamız gerek ki rahat uyusunlar.

Geri
Yukarı