Tavuklarımı kedi kaptı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha yarı büyümüştü. Kümesi açıp girmiş, keşke daha katlı yapsaydımda iş işten geçti. Kediyi bulmuştum da ona dersini verecektimde komşunun bahçesine kaçtı...
Bu sizin hataniz kedinin hic bir suçu yok. Sinirlenecek biri ariyorsaniz kendinize sinirlenin. Kaybiniz icin üzgünüm ama hirsinizi kediden cikarmayin.

Benim 3 tane tavuğumu ziyan etmesi mi ekosistemin parçası oluyor? 2 tane evladımı yerde parçalanmış gördüm.
Hocam kusura bakmayın ama yaşınız kaç ?

Ben tavuk parçalayıp bir kenara fırlatıyormuyum? Yiyeceği kadar alıp gidebilirdi 3 tane tavuğum ziyan oldu.

Vardı da küçük horoz du. Horozumu kaptı götürdü tavukları parçaladı.
Büyük horoz alın bende bir horoz vardı tavukları kovalayan çocukları perişan etmişti.

Bende kedileri pek sevmiyorum ve nankör olduklarına imzamı basarım. Arkadaşın yakarışı daha tavukların çok küçük olması ve 3ünü de gereksiz öldürmesi.

Benim 3 tane tavuğumu ziyan etmesi mi ekosistemin parçası oluyor? 2 tane evladımı yerde parçalanmış gördüm.

İşte onlar bunu düşünemez, içgüdüsel olarak parçalamış işte. Orada ben olsam parçalamazdım çünkü bunun kötü bir şey olduğunu biliyorum, ama kedi bilmiyor.

Bu sizin hataniz kedinin hic bir suçu yok. Sinirlenecek biri ariyorsaniz kendinize sinirlenin. Kaybiniz icin üzgünüm ama hirsinizi kediden cikarmayin.
Hatam nedir? kümesin kapısını kapattım kilitledim nasıl açtı peki?
Bende kedileri pek sevmiyorum ve nankör olduklarına imzamı basarım. Arkadaşın yakarışı daha tavukların çok küçük olması ve 3ünü de gereksiz öldürmesi.
Sonunda beni anlayan birisi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı