Tavuklarımı kedi kaptı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaşınız küçük herhalde, konuyla alakalı olmayan bir şeyi durup dururken niye söylüyorsunuz şimdi burada Doğu Türkistan'da katliam var desem ne yaparsınız.

Kaftar: Konuyla alakalı olmayan bir şeyi durup dururken niye söylüyorsunuz = Doğu Türkistan'da katliam var desem ne yaparsınız. / Sizde konuyla alakalı olmayan şey söylediniz. Laflarınız hiçbiriyle çelişmiyor :D

11. Sınıfa gidiyorum bunu anlamayacak kadar ahmak değilim. Tavuklarımı neden öldürme gereği duydu onu çözemedim? 1 tane alsın gitsin helal olsun da 3 tane ziyan oldu. Kanlı parçalanmış bir tavuk görür görmez ağlamaktan kendimi tutamadım.
İçgüdü? Bir gerek duymasına gerek yok.

Daha yarı büyümüştü. Kümesi açıp girmiş, keşke daha katlı yapsaydım da iş işten geçti. Kediyi bulmuştum da ona dersini verecektim de komşunun bahçesine kaçtı...
Dersini verecektim derken? Ne yapacaktınız kediye mi vuracaktınız? İş işten geçti diye hem söylüyorsunuz hem de kediye dersini vereceğinizi söylüyorsunuz. Kedi ne anlar? Alıp kaçmış işte vahşi hayvan.

Başka mesaj yazmıyacağım ama böyle bir şey yazanlar olmasına rağmen ülkenin gelişmesini bekliyoruz ne kadar acı bir durum.

Dostum senin amacin ne bilmiyorum ama tavuklarini burada kedilere kin kusman geri getirmez. Ha gercekten mesele tavuksa gel burada saçma sapan yok ekosistem bunun neresinde cart curt yaparak kullanicilarla kedi tartismasina gircegine bilgisi olan insanlardan faydalan boyle bir olayi tekrar yaşamamak icin. Ama meselr tavuklarin degilde kedi nefretinse konuyu "Kedileri sevmiyorum çok nankörler" degıstir.
Konuyu açtım neden? 1- benim gibi yaşamış kişiler varmı diye 2- Tavuk bakanlar önlemini alsın diye 3- Bilgili insanların bilgilerinden yararlanırım diye.

Çok ilginç bir konu. Olay tam tersi olsaydı tavuklar katil ilan edilecekti. :) Tavukları giden arkadaşa geçmiş olsun diyorum. Hayvan seviyorsanız eşit sevin arkadaşlar. Adamın tavuklarını kedi kapmış, gelmiş dalga geçiyorsunuz. Hayvan seviyorsanız, tavuğu ve kediyi eşit oranda sevin. Kedicilik oynamayın lütfen. Şimdi beni de hayvan düşmanı ilan edecekler. :)

Konuyu açtım neden? 1- benim gibi yaşamış kişiler varmı diye 2- Tavuk bakanlar önlemini alsın diye 3- Bilgili insanların bilgilerinden yararlanırım diye.
Madem evladın sayıyordun evine alıp orda büyütseydin o zaman. Kedi "aa bu bunları evladı sayıyor" diye bir şey düşünmüyor. Hayvanın doğasında bu var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı