TbtNet nasıldır?

bende gıbırnet ile tbtnet arasında kaldım gıbırnet yeni kurulmuş bir firma ve kullanıcıları çoğalıyor bazı arkadaşlar hiç sorun yaşamıyor kimisi akşamları ping çıkıyor dedi ama hiç tbtnet kullanan ve kullanıcı deneyimlerini göremedim eğer aramızda kullanan varsa lütfen yazabilirmi deneyimlerini

TbtNet için evrak teslimini gerçekleştirdim. Geçiş yapılmadan TürkNet'in hız testlerini ekliyorum. TbtNet geçişi yapılınca onu da ekleyeceğim.
1605992238328.png
1605992315348.png
1605992392365.png
1605992453765.png

Tbtnet'e geçtiğinizde hızlarınızı merak ediyorum. Nerede yaşıyorsunuz? Ben de Gibirnet ile Tbtnet arasında kaldım.
@Hiken geçiş işleminiz gerçekleştimi.

Son düzenleme:
Dostlar bir ay kadar kullandım sonrasında şehir değiştirmem gerekti. Fiyatları gerçekten uygun ping olarak TürkNet'e göre bir tık daha yüksek diyebiliriz. Hızın kesilmesi, yavaşlaması gibi bir problemim olmadı. Fiyatlarının uygunluğu düşünüldüğünde öneririm. Ben İstanbul'da iyi bir performans aldım.

Var mı bu firmayla çalışan bir arkadaşımız? Varsa bizi aydınlatsın isterim. Oyunlarda ping değerleri nasıl? Söz verdiği gibi yüksek hızları dalgalanma olmadan verebiliyor mu? TürkNet'in çok memnun kullanıcılarından biriydim ancak son günlerde 3 kez internet kesildi ve vize dönemi birine hızlıca ulaşamamak can sıkıcı olabiliyor. Bu firmayla ilgili kullanıcılardan olumsuz yorum okumadım. Kullanıp memnun olan Technopat kullanıcısı bizi aydınlatabilirse sevinirim.
Ping değerleri olması gerekenin üstündedir. Şahsen önermiyorum.

Ping değerleri olması gerekenin üstündedir. Şahsen önermiyorum.
Evet, yazmıştım. Dert yaratacak kadar yüksek değil, TürkNet'e oranla yüksek. Oturduğum bölgede bir ping sıkıntısı yaşamadım. Kablonet Ankara'da şu an daha fazla ping sıkıntısı yaşatıyor bana. TBTNet'in öyle bir sorunu yok.

Evet, yazmıştım. Dert yaratacak kadar yüksek değil, TürkNet'e oranla yüksek. Oturduğum bölgede bir ping sıkıntısı yaşamadım. Kablonet Ankara'da şu an daha fazla ping sıkıntısı yaşatıyor bana. TBTNet'in öyle bir sorunu yok.
Siz memnunsanız sevindim hocam. Ama daha düşük ping süreleri sunan İSS'ler var. Niye o İSS'leri değil de bu İSS'yi tercih ettiniz hocam?

Geri
Yukarı