TbtNet nasıldır?

@erengore Konuda neden değiştirdiğimi belirttim, ek olarak TBTNet fiyat olarak çok daha uygun.
Konuyu şimdi baştan sona okudum. Anladım hocam. Siz memnunsanız sizin adınıza sevindim. Tracert değerlerinizi atmanız mümkün mü?
cmd ekranına "tracert vie.valve.net" yazar mısınız hocam?

@erengore çok isterdim de bir önceki mesajlarımda belirttiğim gibi şu an atamıyorum.
Herhalde bugün benim okuma anlama sorunum var hocam kusura bakmayın. Sabahtan beri böyleyim okuduğum şeyi anlamıyorum mu nedir? Uykumu da az aldım herhalde ondan. Siz demişsiniz ama ben okumama rağmen bilmiyormuş gibi soruyorum. Allah allah ya. Şu an Kablonet mi kullanıyorsunuz?

Olur öyle arada halden anlarım, benim işim okumak üzerine sen düşün. Şu an Ankara'da Kablonet kullanıyorum. Onun sonucu ilginizi çekerse oradaki durumları ekte bırakıyorum.
1611435093763.png

1611435197490.png

Olur öyle arada halden anlarım, benim işim okumak üzerine sen düşün. Şu an Ankara'da Kablonet kullanıyorum. Onun sonucu ilginizi çekerse oradaki durumları ekte bırakıyorum.
Eki Görüntüle 850056
Eki Görüntüle 850057
Hocam daha iyi olabilir inanın bana çok daha iyi olabilirdi pinginiz. Speedtest istatistikleriniz güzel ancak Steam pingi 10 üzerinden 5 aldı benden. Çok daha iyi olabilir. İnşallah daha iyileri sizin olur hocam.

@gaster
Konuda yazıyor kullanmadığım. Kullandığım süreçte memnundum şimdi ne haldeler benim de bilgim yok. Firma olarak gelişme aşamasındalar benim anladığım. Telefonda konuştuğunuz insanlar ilgililer her daim.

Merhaba arkadaşlar ben bir sene boyunca İstanbul’da fiyatları çok uygun olduğu ve taahhüt olmadığı için denemek istedim ve aldım. Gerçekten şuan gittiğim heryerde ilk işim altyapı uygunmu diye sorguluyorum. Tereddüt etmeden başvuru yapın. İlk günden son güne kadar sorun yaşamadım. 2 sefer bakım adı altında kesinti yaşandı kısa süreli oda zaten sürekli sms ile bilgi veriyorlar. Arayıncada sürekli muhattap var. Umarım heryerde olurlarda diğer bilindik sorumsuz firmalara mecbur kalmaz kimse

Geri
Yukarı