TbtNet nasıldır?

Var mı bu firmayla çalışan bir arkadaşımız? Varsa bizi aydınlatsın isterim. Oyunlarda ping değerleri nasıl? Söz verdiği gibi yüksek hızları dalgalanma olmadan verebiliyor mu? TurkNet'in çok memnun kullanıcılarından biriydim ancak son günlerde 3 kez internet kesildi ve vize dönemi birine hızlıca ulaşamamak can sıkıcı olabiliyor. Bu firmayla ilgili kullanıcılardan olumsuz yorum okumadım. Kullanıp memnun olan Technopat kullanıcısı bizi aydınlatabilirse sevinirim.

Konuyu biraz fazla hortlatmıs olabilirim ama 35Mbps'lik paket kullanıyorum ve şu an sabit 38 Mbps dowload alıyorum müşteri hizmetlerinden de gayet memnunum.

Ping değerleri olması gerekenin üstündedir. Şahsen önermiyorum.
Ping hususunda kesinlikle katılıyorum. Tam 7 aydır tbtnet müşterisiyim. Normalde (Diğer iss'lerde) 5-6 çıkan ping 15-20 çıkıyor.
Ama şöyle bir durum var. Ben bir sene sabit fiyat sözüne karşılık 35/6mbps internete 65TL ödüyorum. Burada fiyata göre yorum yapmak daha isabetli olacaktır.
Hız hususunda herhangi bir problemim yok. Hatta bulunduğum bölge sebebiyle hattıma 41mbps download tanımlı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220531_011106.jpg
    Screenshot_20220531_011106.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 19

Yeni konular

Geri
Yukarı