Elektronik TCL 55C728 Televizyon 12.999 TL!

Hangi kargo ile geldi hocam? Benimki horoz lojistik ile geliyor. 3 gün oldu daha İzmir'de görünüyor. İstanbul'a gelecek kargo.

Horoz lojistik ile geldi benimki de, 9 Kasım 01.30 sularında sipariş verdin akşamına kargoya verildi, 12 Kasım sabahı dağıtıma çıktı ama evde olmadığım için 14 Kasım pazartesi kargoya gidip ben aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de dün geldi. Servis bugün geldi kurulumu yapıldı. Şu an için eleştirecek bir tarafını göremedim. Ses harika. Malzeme kalitesi güzel ve çok şık duruyor. 120 Hz olayını deneyimlemedim konsol bağlamadım henüz. Google TV olayı iyi olmuş video açıkken görüntü ayarı yapılabiliyor. Android TV de ana menüye dönmeden yapılmıyordu sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun arkadaşlar. Benim de geldi ama kurdurmadim daha.

Kurdurdum ve söyleyeceklerim görüntüsü ve ses sistemi efsane. Bu fiyata yakaladığım için çok sanslıyım. Şimdiki fiyatlara bakılırsa.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun arkadaşlar. Benim de geldi ama kurdurmadim daha.

Kurdurdum ve söyleyeceklerim görüntüsü ve ses sistemi efsane. Bu fiyata yakaladığım için çok sanslıyım. Şimdiki fiyatlara bakılırsa.
Hayırlı olsun, ben de bir hayli memnunum. İyi ki almışım diyorum. Özellikle ses sistemi sinema havası veriyor.

Hayırlı olsun, ben de bir hayli memnunum. İyi ki almışım diyorum. Özellikle ses sistemi sinema havası veriyor.
Hocam merhabalar su ana kadar sadece Disney uzerinden birkac Marvel filmi izledim. Ve soyle bir sorun var aşırı hareketli sahnelerde, sahne sanki oyunlarda FPS'in düşmesi gibi kasıyor anlik. Sizde oluyor mu?

Hocam merhabalar su ana kadar sadece Disney uzerinden birkac Marvel filmi izledim. Ve soyle bir sorun var aşırı hareketli sahnelerde, sahne sanki oyunlarda FPS'in düşmesi gibi kasıyor anlik. Sizde oluyor mu?
Yok hocam Disney+ bende de var. Netflix, Prime Video ve Blutv de kullanıyorum. Hepsini denedim her şey sorunsuz hatta şu sıralar Netflix ağırlıklı film izliyorum hiç bir problem yaşamadım. Oto parlaklığı devre dışı bırakıp dinamik modda kullanıyorum görüntü ayarlarım böyle.

Akıllı ekranı devre dışı bırakın ve otomatik parlaklığı kapatın. Renklerde oynama oluyordu bende öyle açık kalınca. Sahnelerde kasma vs. yaşamıyorum.

Geri
Yukarı