Team T-Force Vulcan Z vs Vulcan TUF

Kesrag

Centipat
Makaleler
1
Bu iki RAM arasında kaldım, pahalı olanı almam ne fark yaratacak almaya değer mi? Sistemin geri kalanı:
Bu arada anakartta VGA çıkışı var mı? Ben bulamadım da, monitörüm VGA çıkışlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM konusunda aralarında hiçbir fark yok sadece birinde kamuflaj var o kadar anakartta gelirsek anakartın olmaz VGA yok sana ben şunu öneririm.

Şu an indirimde bilgin olsun.

RAM konusunda aralarında hiçbir fark yok sadece birinde kamuflaj var o kadar anakartta gelirsek anakartın olmaz VGA yok sana ben şunu öneririm.

Şu an indirimde bilgin olsun.
Sagolun öneriniz için. Itopya ve teknobiyotikte indirim varmış indirimli ürünleri nereden gorebilirim acaba? Bu arada kamuflaj dediginiz şey ne? Soğutma ile ilgili bir farkları var mıdır ?

Sağ olun öneriniz için. İtopya ve Teknobiyotik'te indirim varmış indirimli ürünleri nereden gorebilirim acaba? Bu arada kamuflaj dediginiz şey ne? Soğutma ile ilgili bir farkları var mıdır?

Kamuflaj dediğim RAM'in ustundeki desen onun perfonmansa bir etkisi olmaz ikinci olarak İtopya'dan almanı tavsiye ederim bahar indirimi var sınırlı stok oradan kendin topla yerinden indirimli ürünleri gorebilirsin.

Bunu alsam nasıl olur? OC yapmayacağım zaten. Şimdilik fiyattan ne kadar dusersem o kadar iyi. Ramlerimi 3200de çalıştırabilir miyim?
Teşekkür ederim. Bakıp yeniden yazacağım.

Bi bakindim da. Her şey bitmiş neredeyse. Sadece anakart var alınmaya değer. Ben b450m H alsam. Dediğim ramleri ve diğer linkleri alsam mantıklı olur gibi. Yardımınız için teşekkürler.
RAM'leri 3200'de çalıştırsın güzel üründür OC yapmamanı tavsiye ederim illaki yapmak istersen güzel bir fan alman gerek ama yapmasan daha iyi.
Asus prm a320m f e düşürürsem büyük bir kaybım olur mu? Kasa çok iyi değil i yüzden oc yapmayacağım. Çok kararsizim bir türlü karar veremiyorum.

Geri
Yukarı