Teams'ten sınav olurken Teamviewer kullanmak

Arkadaşlar kuzenimin yarın üniversite için temel bilgisayar dersinden sınavı var, bu sınavı geçerse dersten muaf sayılacak geçemezse zorunlu olarak dersi görecek. Sınav Online olacak ve kamera açılacak. Ben TeamViewer ile onun bilgisayarına bağlansam anlaşılır mı acaba?

Browserdan giriyorsa anlaşılmayabilir.

Eğer aşağıdaki paneli bir şekilde gizlerseniz belli olmaz bence ayrıca yapılabilir daha önce TeamViewer kullandım çok kez oyun falan atıyorduk kendimize arkadaştan sorunları çözmek icin vs.

Üniversitenin bir amacı da kalmıyor direk diploma versinler? Kalırsa bilmiyor alsın dersi geçerse yeterli bilgisi var demek…

Üniversitenin bir amacı da kalmıyor direk diploma versinler? Kalırsa bilmiyor alsın dersi geçerse yeterli bilgisi var demek…
Yahu o kadar çabalayacak kadar iyi bir eğitim sistemimiz olduğunu düşünmüyorum.
Tamam yaptığı hoş bir şey değil fakat sistemimizin hak ettiği şey bence bu.

Hocam kız diyetisyenlik okuyacak, ne işi var bilgisayarla? O kadar biyoloji kimyanın arasında kalkıp bir de Excel'de bir tuşun ne işe yaradığına mı çalışsın?

Hocam kız diyetisyenlik okuyacak, ne işi var bilgisayarla? O kadar biyoloji kimyanın arasında kalkıp bir de Excel'de bir tuşun ne işe yaradığına mı çalışsın?
hastalarının kaydını tutabilir.

Geri
Yukarı