Techno Sohbet

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende o kartdan iki tane var, bir halta yaramıyor. :D Tek gerçek gtx790 :D
Yaramıyor derken? SLI olarak mı yaramıyor? Şu videoya bir bak abi :).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ozan, ps3 ve ps4 arasında ciddi farklar var, ama bilgisayar ve ps4 arasında fark yok.
Oyunun grafik motoru değil, fizik motoru değişmiş çünkü.

Ozan, ps3 ve ps4 arasında ciddi farklar var, ama bilgisayar ve ps4 arasında fark yok.
Oyunun grafik motoru değil, fizik motoru değişmiş çünkü.
Dediğine katılıyorum, kesinlikle öyle ama PS4'de mesela formalar sallanıyordu, stadyumların iç görüntüleri tamamen değişmiş, çimler bile canlı ve sallanır biçimdeydi. Bu dediğim fizik mi yoksa grafik motoru mu açıkçası bilmiyorum ama demek istediğim sadece bu farklardı :). Bu arada konsol almayı düşünüyor musun Mirkan abi? Eğer düşünüyorsan hangisini alırsın?

Konsol alacağım, Gran tourismo 6'nın ps4'e çıkmasını bekliyorum.
Bende bu yaz ilk olarak, büyük ihtimalle PS4 ve ardından XBOX ONE almayı planlıyorum :). Konsollardan hangisi grafik olarak daha üstün? Net bir fark göremedim açıkçası şimdiye kadar.

- - - Güncellendi - - -

9. sınıfım. Niye abiğğğ :D
Lisede öğrenciyken bende senin gibi hep yarın okul mu var derdim :). O yüzden sordum. İlk bilgisayarımı 9. sınıfın yaz tatilinde almıştım :). Hey gidi günler be :). Okul müdürüne az küfür etmezdik :).

Play station 4 daha iyi. Bir çok oyunu full hd.
Grafik için değil, kendine has oyunları ve oynanabilirliliği tercih sebebimdir.
Fazla teknoloji göz çıkarmaz. :D
Bir tek cep telefonuna verilen paraya acırım.

Play station 4 daha iyi. Bir çok oyunu full hd.
Grafik için değil, kendine has oyunları ve oynanabilirliliği tercih sebebimdir.
Fazla teknoloji göz çıkarmaz. :D
Bir tek cep telefonuna verilen paraya acırım.
Açıkçası bu benim satın alacağım ilk PS serisi olacak :). Şimdiye kadar 3 defa XBOX 360 aldım :). XBOX 360 grafik ve kumanda yönünden PS3'e göre daha üstündü. Birde GEARS OF WAR serisi vardı onda :). O oyunun keyfini hiçbir FPS türü oyunun vereceğini düşünmüyorum :). Cep telefonu demişken, abi cep telefonlarının fiyatları bence Türkiye'de çok abartılı :).

Bunu mutlaka benim tesisat da dinlemelisiniz. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı