Technopat 10fastfingers.com turnuvası

• Konuyu başlatan WD40
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 71
  • Görüntüleme 5B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
W

WD40

Ziyaretçi
Bugün yine bir analiz konusuyla beraberiz :D Bugün ki konumuz ise dakikada kaç kelime yazabildiğiniz ve bu hıza etki eden faktörler. Aşağıya bıraktığım linklere tıklayarak test yapabilirsiniz. Turnuva bağlantısına tıklarsanız sonuçlarınız kaydolur herkese açık bir şekilde gözükür.

Türkçe Test Bağlantısı
Sosyal'e Özel Turnuva Bağlantısı

• Rekorunuz kaç?
  • Kullandığınız klavye modeli ve özellikleri.(Mekanik vs.)
  • Sizce bu iş tamamen bilekten mi ibaret yoksa klavyenin etkisi var mı?
  • Geliştirmek için neler yapılmalı? Tavsiyeleriniz neler?

Kendi değerlerim:
  • Rekorum: 117 WPM (Yani dakikada 117 kelime) ve 585 doğru tuş vuruşu.
  • Kullandığım klavye: MSI GF65 Notebook klavyesi.
  • Bence insanın kendi klavyesine alışmasına bağlı bir olay. HP Pavilion 15 model notebook ile maksimum 113 yazabilmiştim.
  • Geliştirmek için neler yapılmalı? İşte bu konuda sizden tavsiyeler bekliyorum.

Ekran Alıntısı.PNG

Edit: Turnuva sonucunuzun sisteme işlenmesi için Facebook, Twitter ya da Google gibi hesaplarınızla giriş yapmanız gerekiyor. Direkt kayıt da olabilirsiniz.

Edit 2: Arkadaşlar normal test ile turnuva testi sonuçlarınız farklılık gösterebilir. Çok normal bu durum. Çünkü normal testte bulunan kelimeler bazen kolay denk gelebiliyor. Şu an oluşturduğumuz turnuvadaki kelimeler epey zor denk gelmiş :D

Sonuçlar:

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Türkiye 5'i olmuştum bir aralar. Öyle çok şey yapmana gerek yok, zamanla oluşur klavyeyle bağışık olmanız gerekli. Klavyeye bakmadan yazılması gerekli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı