Technopat 2500 TL Sisteme Kasa ve İşlemci Önerisi

Burhan Acar25

Hectopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2500 TL sistem toplama videonuzu izledikten sonra ben de toplamaya karar verdim, internet üzerinden her parçayı buldum ancak kasayı bulamadım. Bu sistem için başka herhangi bir kasa olur mu veya bir kasa öneriniz var mıdır? Ve i3 işlemci yerine başka bir işlemci önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer o ekran kartını kullanacaksan o işlemci sana fazlasıyla yeter ama dersen ki ben bu sistemde yaklaşık bu bütçe içinde her parça ile oynayabilirim o Zaman iş değişir.Eğer parçalarla oynama gibi bir düşüncen varsa öncelikle Rami 8 gb yapıp anakartı düşürmen lazım sonra ekran kartı gtx 960 ve r9 380 arasından bir seçin yap.Bana sorarsan 4-5 fps fazla far edmiyeceğinden şu an ucuz olanı al tavsiyem bu kasa olarak zalman r1 veya z3 plus tavsiyemdir hayırlı olsun ...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı