Technopat 50.000 Mesajı Geride Bıraktı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Oğuz26

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Kimse fark etmedi, konuyu açmak bana düştü :D Forum baya büyüme gösterdi. Umarım aktif olan üyeler forumda iyi zaman geçirmişlerdir. Technopat'ın tek eksiği bir derginin olmaması. Dergisi olursa Technopat'ı kimse durduramaz. 50.000 Mesaj'ın şerefine herkese benden çay :D

Ya harbiden bağımlılık yapıyor. Ben Metin 2 oynadığımdan fazla forumda takılmaya başladım.

Aktif olan kullanıcılara bakarsak hep aynı kişileri görürüz. Moderatorler gerçekten gece gündüz demeden forumda birinin soru sormasını bekliyor :D
Hal böyle olunca elbette büyüme olacaktır.

Hep aynı üyeleri görmek daha iyi, en azından herkes birbirini tanıyor.

Hayırlısı olsun. Forumun daha önünde çok uzun yılları var. Elbet dergi, TV yayını, İnternet yayını çıkacaktır. Kaldı ki TV ve İnternet yayını olursa daha bir harika olur ya. :)

İnternet yayını derken ? Sitenin haberleri anasayfa kısmında güncelleniyor.

Misafir gibi duruyorum, forumun büyüdüğünü görmek beni kendi forumummuş gibi heyecanlandırıyor. Nedendi de heyecanlı ve bu işten zevk alan arkadaşların olması. Güzel yer ama bazı tiplere hayran olmaya başladım. Adamlar forum değil’ de dünyayı yönetiyor. Yaşına, başına bakmadan rütbeye güvenip kendini yükseklerde görenler olduğu için içime sinmiyor, yönetim yönetmekten çok insan küçümsüyor (o kendini biliyor birazdan atlayacak).

Dergi çıkmayacak arkadaşlar :) En azından bi 5 yıl içinde.. :) Bu arada Technopat Türkiye'nin en çok ziyaret edilen 850. sitesi oldu ve yükselmeye devam ediyoruz.

Yaşına, başına bakmadan rütbeye güvenip kendini yükseklerde görenler olduğu için içime sinmiyor, yönetim yönetmekten çok insan küçümsüyor (o kendini biliyor birazdan atlayacak).

Sevgili İbrahim, çok genç modlar var ama bir sorun yaşadıysan lütfen isim ver. Üstü kapalı söyledikçe çözüme yardımcı olmuyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı