Technopat Bana Çok Şey Ögretti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hakan100

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Technopat bana bir çok şey öğretti. Montaj rehberleri, format vs bir çok şey sosyale geldiğim zaman daha çok şey öğrendim. Yöneticiler tüm sayfa için yardım edenler yani insanlarla ilgilenenler çok iyi sıcak kanlılar, hiç bir zaman itiraz etmiyorlar. Recep abi olsun, Ali abi olsun,Berker abi olsun iyi ki böyle bir sosyal sitesi kurmuşlar. Burası bana çok şey öğretti.Egemen abi, Recep abi, Berker abi, Ali abi tüm herkes iyi ki varsınız iyi ki buradayım. Burada olmak gurur verici bir duygu, herkese çok teşekkür ederim iyi ki varsınız Technopat.

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke başlıkta her kelimenin ilk harfinin büyük yazılmayacağını da öğrenseydin :).

Ben 13 yaşındayım(14'e gireceğim, 8.sınıfa geçtim), herşeyi burada öğrendim... :D 2.000 Mesajım var, kuralları öğrenene kadar az çile çekmedim. :D :D

Ben de burada çok şey öğrendim ve en önemlisi gereksiz Samsung hayranlığımdan burada vazgeçtim. Ayrıca Technopat Sosyal'e katılmadan önce mesajlaşırken Türkçe kurallarına hiç uymuyordum. Şimdi farkında olmadan kurallara uyuyorum.(Arada küçük yanlışlar oluyor tabi.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı