Technopat Ceza Sistemi

Erdem Ekomen

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle bu konumu nereye açacağımı bulamadım bunun içinde ceza verebilirsiniz.

Diğer hesabım olan @Soldierdem hiçbir uyarı verilmeden 1 gün uzaklaştırıldı.Hemde daha 1 saat önce açılmışken.

Cezanın sebebi ne peki HD7790, HD7850 veya GTX750Ti ? | Technopat Sosyal

Linkte ki yaptığım yorum mu? Orda arkadaş bir soru sormuş hangi kartı alayım diye.

Bende bir tartışma ortamı oluşmasın diye hatalı olduğunu bilmediğim bir siteden performans sonuçlarını arkadaşla paylaştım.

adasdasd.png
Adsız.png
adasda.png

Daha ne bir uyarı verilmeksizin sayfayı yenilediğimde ceza almış olduğumu gördüm.
Ceza vermek bu kadar kolay mı?
Güç tüketimine gelirsek 7850 ile 750 ti arasında 1 nesil var. Öyle HD 6000 serisinden HD 7000 serisine geçişteki kadarda güç tüketimi farkının olmadığınıda yapmış olduğunuz videoda gördüm.

Bu ceza vermekte ki amaç nedir acaba?
Kullanıcıları TCH Sosyal'den soğutmak mı?

Hemde hesabım söylendiği saatten 1 saat geç açılmasında sonra 30 dakika içinde ceza almak...
Diğer hesabım ise @Soldierdem bir gün önce,cümlenin sonuna nokta koymadığım için uyarı almadan 1 gün yine ceza yemişti.

Umarım konumu silmez cevap verirsiniz. @Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Kuralları okudum fakat orada 750 ti diyecektim ama performans konusunda %6 bile olsa fark var.
Güç tüketimi belki o arkadaşa göre önemli değilse. O zamanda mı ceza vercektiniz? Ceza konusu biraz abartılı bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı