Technopat Ceza Sistemi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Testarossa

Hectopat
Merhabalar. Daha önce burada ceza sistemiyle ilgili bir konu açılmıştı, orada önerimi sunmuştum ama cevap verilmedi. Dün tekrardan "Türkçe Kurallarına Uymayan Mesaj"dan ötürü ceza aldım ve aynı önerimi tekrar yapmak istiyorum. Öncelikle Technopat Sosyal'de de, başka ortamlar üzerinde de Türkçe kurallarına elimden geldiğince dikkat ettiğime inanıyorum, o yüzden böyle cezalar aldığım zaman şaşırıp kalıyorum. Mesajlarımı gözden geçirmeye kalksam pek imkanı olmuyor çünkü gün içinde forumda onlarca girdi yapıyorum, zaten yanlış bildiğim bir kural varsa ne kadar gözden geçirirsem geçireyim doğrusunu öğrenmem imkansız. Eğer bu işin kaydı tutuluyorsa önceki gün hangi hatamdan ötürü ceza aldığımı öğrenmek istiyorum ki bir daha tekrarlamayayım. Ayrıca, daha sonra verilecek cezalarda da kullanıcıların hatalı mesajı kopyalanarak ceza mesajına iliştirilirse herkes için daha eğitici olur, hata döngüsüne girmeyiz, daha keyifli bir forum deneyimi olur. Düşüncelerim ve önerilerim bunlar, detaylı olarak düşünemediğim şeyler olmuş olabilir, konuyla ilgili geri dönüş yaparsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Teşekkür ederim. Peki, önerdiğim şekilde ceza mesajına hatalı kısımın kopyalanması uygulamada zor mu olur?
Uygulamada zor olmaz. Yapabiliriz bunu.
Bende şunu soruyorum? Adam cümlenin sonuna nokta koymadı diye ceza alır mı? Bu hangi forumda böyle. Lütfen düşüncelerimi dikkate alın!
Teşekkürler
Türkçe kuralları gereği ceza alır, evet.

Yaptığımız yanlışı bizlere iletirseniz daha az yanlış yapmış oluruz. Bu da güzel bir şey.

Bu forumun cezaları çok katı ceza aldım 1 hatadan dolayı ama ne yüzünden ceza aldığımı tam bilmiyorum ve uyarı filan yok direk ceza :) Bence ilk defa yapılan hatalarda 1 uyarı mesajı gelmeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı