Technopat çok kötü bir yer

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar dediğim gibi Technopat çok kötü bir site yazdığınız her şeye ceza alıyorsunuz onay bekleme saçmalığı falan var gelin donanım arşivi foruma katılın gerçekten arkadaşlar çok yardımcı oluyor.
Konuyu açtığınızda en fazla 7dk içinde cevap veriyorlar.

Oğlum sen neyin peşindesin? Türkçe kullanma kardeş ceza almak istemiyorsan. Bak örnek vereyim mesela. Yallah. Arapçadır. Ceza da almazsın hem.

Arkadaşlar dediğim gibi Technopat çok kötü bir site yazdığınız her şeye ceza alıyorsunuz onay bekleme saçmalığı falan var gelin donanım arşivi foruma katılın gerçekten arkadaşlar çok yardımcı oluyor.
Technopat'ta konunuz genel onaya açıldıktan 10 dakika içinde en az 3 4 arkadaş tarafından cevaplanıyor.

1591468730997.png

Bakın burda bir tuş var. Kullanmanızı öneririm.

Yazım kuralları olabilir ama yanlış anlaşılmaktan daha kötü olamaz diye düşünüyorum. Ben geldiğimden beri birçok sorunumu çözdüm ve bayağı bir bilgi öğrendim. Technopat kaç yıldır olan ve forum konusunda bayağı deneyimli. Hem yorum yazarken yazım denetimi var yine düzeltebilirsiniz.

Yaşı daha küçük bir arkadaşımız. Foruma yeni katılmış sayılır. Sistem toplama için konular açmış, yanıt alamamış. Siniri bu yüzden. Verilen cevaplar bence açılan konudan daha üzücü. O zaman git gibi söylemleri hiç doğru bulmuyorum. Umarım ayrılmazsın ve sorularının cevabını bulabilirsin.

İlgi çekmek için daha kolay yollar var. Onları burada anlatmayayım şimdi. :)

2 aylık forumla 10 yıllık forumu karşılaştırmanıza mı gülsem konu sahibini ciddiye alıp cevap vermenize mi gülsem bilemedim.

İki forumun da kötü ve iyi yanları var. Ancak her zaman derim, Türkçe imla kuralı bu foruma özel olduğu için bu gerekçeyle forum eleştirilemez. Konu sahibinin kullandığı yöntem ise bu.

Keşke konu sahibine söyleyeceklerinizi tatlı bir dille söyleseydiniz de forumun üyelerinin de kalitesini gösterseydiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı