Technopat CS:GO Oyuncuları

Güncel olarak oyuncu veritabanımız burada:

Oyuncu IDOyuncu AdıCS:GO Rekabetçi RütbesiCS:GO Yoldaş RütbesiCS:GO Tehlikeli Bölge RTBOyuncu Linki
1@Furkan17TRSilver - 3Nova - 1-
2@berk1937 Silver Elite--
3@RibozomSilver Elite--
4@nesrager---
5@NiqhTmaReUsta Seçkin Muhafız (Çift keleş)--
6@ExecutioneR_Nova 3--
7@Tonyukuk---
8@@obeliskSilver ?--
9@Joseph37Silver III--
10@Windows 7---
11@fromhell1Silver III
12@Motionless IN White---
13@CauldronWizard---
14@TAHAU---
15@bilgekaan99Global Elite--
16@SammeGüzide?--
17@foreignersgodMaster Guardian I--
18@ThisisPunisherNova - 3
19@Ma'atSilver - 6--
20@BogazitchyNova 4Çift KeleşAvcı Tilki 2
21@Ranger1---

Arkadaşlar bu tablo hep güncel kalacaktır. Eksik bilgileri doldurabilirsiniz. Artık yeniden canlanalım ve Technopat'ın CSGO Topluluğunu ayaklandıralım. Aslında hepsinden öte bir Discord kurmaktan yana var olan sunuculardan, büyük yayıncıların sunucularına dadanıp ( :) ) orada da biraz daha oyuncuyu aramıza katmak gibi düşüncem var. Bakalım, neler yapabiliriz, göreceğiz. Etiketlemediğim arkadaşlar lütfen daha detaylı bilgi verin, yada MM girmeyip FaceIT gibi platformlardan girenler :) Onlar bizim çok üstümüzdeler <3 Onlara da sevgi ve saygılar. Özellikle @NiqhTmaRe sana :D Nova kesemeyen çift keleş :D
Hocam ben silver elite oldum güncellemenizi istiyorum :D

Merhaba. Rank global, faceit 9lvl söylemiştim zaten daha önce.
Steam ekleyin, gireceğiniz zaman da çağırın atarız 1kaç el keleşleri özledim ben :)

Merhaba. Rank global, faceit 9lvl söylemiştim zaten daha önce.
Steam ekleyin, gireceğiniz zaman da çağırın atarız 1kaç el keleşleri özledim ben :)
Yahu şu profil fotoğrafın yüzünden gül gül bitiyorum :D Acaba konuşma stilin de böyle midir, eğer öyleyse değil oyun düzgün dahi konuşamam :D

Aslında benim de öyle bir fikrim vardı. Buradaki kemik kitle gruba dahil olsun. İnstagram adresim @frkn17tr bana buradan yaz, bir şeyler yapalım. Discord falan. Madem bir işe kalkistim, elimden geldiğince iyi yapayım.

Yarın sabah ilk işim güncellemek olacak :)
Silver 4'e geçtim. Güncellerseniz sevinirim.

Güncel olarak oyuncu veritabanımız burada:

Oyuncu IDOyuncu AdıCS:GO Rekabetçi RütbesiCS:GO Yoldaş RütbesiCS:GO Tehlikeli Bölge RTBOyuncu Linki
1@Furkan17TRSilver - 3Nova - 1-
2@berk1937 Silver Elite--
3@RibozomSilver Elite--
4@nesrager---
6@ExecutioneR_Nova 3--
7@Tonyukuk---
8@@obeliskSilver ?--
9@Joseph37Silver III--
10@Windows 7---
11@fromhell1Silver III
13@CauldronWizard---
14@TAHAU---
16@SammeGüzide?--
18@ThisisPunisherNova - 3
19@Ma'atSilver - 6--
20@BogazitchyNova 4Çift KeleşAvcı Tilki 2
21@Ranger1---

Arkadaşlar bu tablo hep güncel kalacaktır. Eksik bilgileri doldurabilirsiniz. Artık yeniden canlanalım ve Technopat'ın CSGO Topluluğunu ayaklandıralım. Aslında hepsinden öte bir Discord kurmaktan yana var olan sunuculardan, büyük yayıncıların sunucularına dadanıp ( :) ) orada da biraz daha oyuncuyu aramıza katmak gibi düşüncem var. Bakalım, neler yapabiliriz, göreceğiz. Etiketlemediğim arkadaşlar lütfen daha detaylı bilgi verin, yada MM girmeyip FaceIT gibi platformlardan girenler :) Onlar bizim çok üstümüzdeler <3 Onlara da sevgi ve saygılar. Özellikle @NiqhTmaRe sana :D Nova kesemeyen çift keleş :D
Merhabalar, güncel ligim Güzide Usta Muhafız (Distinguished Master Guardian). Oyun için ekleyebilirsiniz.

Technopat Kullanıcı AdıSteam AdıCS:GO RütbesiProfil Linki
@Furkan17TRqɯrʁɯsˈstɑnSupreme-G.E
Merhaba. Sizden rica etsem, tabloyu konuya kopyalar mısınız? Çünkü konu sahibi olarak ben yapamıyorum, bari sizden rica edeyim :)

1@Furkan17TRSilver - IIINova - I-
2@berk1937Silver Elite--
3@RibozomSilver Elite--
4@nesrager---
6@ExecutioneR_Nova III--
7@TonyukukDistinguished Master Guardian--
8@@obeliskSilver ?--
9@Joseph37Silver IV--
10@Windows 7---
11@fromhell1Silver Elite
13@CauldronWizard---
14@TAHAU---
16@SammeGüzide?--
18@ThisisPunisherNova - III
19@BogazitchyNova IVÇift Keleş
20@Ranger1---
21@tristessehivernaleSupreme-G.E--
22@PEŞTEMALLİ ARŞİMETGlobal--
23@DarkisbackGlobal

@Tonyukuk Ekledim.
@Joseph37 Güncelledim.
@Anil26 Lütfen daha detaylı bilgi verin.

Tablonun son hali budur.

Yeni konular

Geri
Yukarı