Technopat Error 520

Uluyankurt

Picopat
Daha fazla  
Az önce 10 dk. boyunca giremedim. Server connetion failed yazıyordu. İnternetim var. İnternetimin gidip gitmediğini anlamak için Roblox'u açtım, vardı internetim. Yine saldırı mı vardı, hocam? Yardım eder misiniz?
Fotoğrafı da bu.

Screenshot_20210604-232654.png

Az önce 10 dk. boyunca giremedim. Server connetion failed yazıyordu. İnternetim var. İnternetimin gidip gitmediğini anlamak için Roblox'u açtım, vardı internetim. Yine saldırı mı vardı, hocam? Yardım eder misiniz?
Fotoğrafı da bu.

Eki Görüntüle 1056215
Ben de aynı hatayı aldım, geri geldim ve ana sayfaya bastığımda girdi. Yani çok azıcık bir şey yaşadım.

Şahsen sabah, öğle ve akşam saatlerinde herhangi bir yavaşlama ile karşılaşmadım. Biraz önce genel bir donma durumu olmuştu; bunu ve bazı üyelerin yavaşlama hakkındaki söylemlerini göz önünde bulundurarak konuştum.

Açıkçası bugün için çok da bir yavaşlama hissetmedim.

Az önce 10 dk. Boyunca giremedim. Server connetion failed yazıyordu. İnternetim var. İnternetimin gidip gitmediğini anlamak için Roblox'u açtım, vardı internetim. Yine saldırı mı vardı, hocam? Yardım eder misiniz?
Fotoğrafı da bu.

Eki Görüntüle 1056215

Herkeste aynı, saldırı tarzı bir şey olabilir.
Ya da forumda yoğunluktan Server'ların dayanamayıp bu hatayı vermesi olabilir.
Not : Mecaz falan yok bazı sunucuların aniden kapasitesi veya kotası artık her neyse aşılmış olabilir vesaire.

Yeni konular

Geri
Yukarı