Technopat Gececi Tayfa l muhabbet

Biliyorum ama amacın zanaat öğrenmek değilse boşuna neden kendini yoruyorsun ? Bir kafede çalışsan senin için daha uygun olur, zaten artık çoğu yer de sigorta vermediği için sıcak bakıyor. 200₺ verirler mi emin değilim ama çektiğin eziyeti bizzat bildiğim için kesinlikle değecektir. Eğer ilerde sanayide iş yapmayacaksan cidden boşuna zaman kaydediyorsun.

As.
Yaşadığım yerde kafede çalışsam bir miktar rahatlarım tabi ki. Aile yüzünden ve burada yaşım ufak diye kafeler pek sıcak bakmıyor. Bir bilgisayarcı buldum da basit sökme, takma, format işi. Şuanlık biraz ruhsal zihinsel boşluktayım okulu halledebilirsem güzel olur.

Hocam umarım kısa süre de sorununuz geçer. Sizi anlıyorum çünkü bunda 2 sene önce babamla inşata gidiyordum. (Ki babamla gittiğim için para almazdım) ama yazılım ile uğraşmaya başladım. Çevreme PC topladım, site kurdum, sistem sorunlarını çözdüm ve artık gitmedim inşaatlara. Size önerim eğer işten memnun değilseniz. Acil olarak kendinizi başka alanda geliştirerek işten kurtulmak.

Aleyküm selam
Bu aralar o gelişme yönünü bulmaya çalışıyorum. Neredeyse hiçbir konuda bilgim yok sadece basit bilgisayar bilgisi var. Kafa pek almıyor ama elektrik tamiri falan öğrenmeye çalışıyorum.
Nasılsınız dostlar? Bugün işlemci soğutucu bloğunu takarken yanlışlıkla bir ayağını kırdım. Ama hala sağlam sayılır.
775 pin de 1 blok çok sıkıntı çıkarmaz yine iyi soğutuyor. Bende çok kırıyordum.
Beyler sizce R7 240 4GB ekran kartının ederi nedir? Garanti etiketi üstünde ama garanti biteli çok oldu. Sıkıntısız arkadaşa 200'e vermeyi düşünüyorum. Bende DX11 destekli daha güçlü bir kart alacağım bütçe oluşturunca.

Son düzenleme:
Bu aralar o gelişme yönünü bulmaya çalışıyorum. Neredeyse hiçbir konuda bilgim yok sadece basit bilgisayar bilgisi var. Kafa pek almıyor ama elektrik tamiri falan öğrenmeye çalışıyorum.

775 pin de 1 blok çok sıkıntı çıkarmaz yine iyi soğutuyor. Bende çok kırıyordum.
Beyler sizce R7 240 4GB ekran kartının ederi nedir? Garanti etiketi üstünde ama garanti biteli çok oldu. Sıkıntısız arkadaşa 200'e vermeyi düşünüyorum. Bende DX11 destekli daha güçlü bir kart alacağım bütçe oluşturunca.
En fazla 300TL olur.

Biraz daha zorlayıp 250 TL ye bırakın. Nede olsa piyasa yükseliyor her gün

Ben pahalı oluyor mu anlamında demiştim ama bu sorumu bir miktar karşılar. Çinden kart alma olayları hala nasıl dönüyor 20 dolar üstü ürünün %20'si kadar vergi devam ediyor mu? Bide gümrük bakım ücreti 10TL olması lazım.
Hocam yanlış bilgi vermeyeyim ama sanırsam %20'den daha fazlaydı.

Biraz daha zorlayıp 250 TL ye bırakın. Nede olsa piyasa yükseliyor her gün
Bende öyle düşündüm ama 200'e verebileceğimi söyledim biraz tuhaf olur öyle yapmak. Bana kalsa kart hala 150 TL değerinde ama kendim kar alacağımı düşününce biraz pahalı vermek gerekiyor.
Hocam yanlış bilgi vermeyeyim ama sanırsam %20'den daha fazlaydı.
Zamanında o 750 Tİ'ı alacaktık 300 TL'ydi. Yaşadığım şehirde düzgün kart yok. Bugün gezerken bir bilgisayarcıya uğrayıp sordum normalde buranın en uygun fiyatlılarından biridir. 1050 Tİ 1100 TL isteniyor normal esnaflar 2K istiyor. Kart bulmak çok sıkıntı GET ilanlarda pahalı. Kart 2.el açılmış kart tamir durumu belli değil.
Çok kafa yorunca kafam patlayacak gibi oluyor. Ben en iyisi film izleyip yatayım bari:) İyi akşamlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı