Technopat Gececiler Kahvehanesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@369926 ile benim aramda olan bir iletişim şekli.

16 bin mesaj olmuşsunuz, hocam. Hayırlı olsun.
Mesajımı düzenleyen moderatör abime/ablama ban atmadığı için teşekkürlerimi edip, yarım kalan içeceğimi de alıp yatmaya gidiyorum iyi geceler.

How did it feel when it came alive and took you?
Bu arada beni Royal Blood ile tanıştırdığın için teşekkür ederim, bir konuda Out Of Black şarkısını paylaşmıştın ben de oradan görmüştüm. O günden beri en sevdiğim müzik grubudur kendileri, Royal Blood isimli albümü de mükemmel.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Full albüm, içinde kötü şarkı yok.

Bu arada beni Royal Blood ile tanıştırdığın için teşekkür ederim, bir konuda Out Of Black şarkısını paylaşmıştın ben de oradan görmüştüm. O günden beri en sevdiğim müzik grubudur kendileri, Royal Blood isimli albümü de mükemmel.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Full albüm, içinde kötü şarkı yok.
Vayy, sevindim. : D

Albüm kapağı çok iyi bu arada, bir ara ben de pp yapmıştım.

Yaz sıcaklarındaki kalabalık teravih namazı olmadan tadı eksik kalıyor fakat buna da şükür, koronadan vefat edip göremeyenler de var.

@BerkayZ87 sizi bir kelime ile yargılamıyorum zaten. Sadece bana o kelime aptalca geliyor. Tabii rahatsız oluyorsanız karışmam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı