Technopat hakkında ne düşünüyorsunuz?

4.5 yıldır üyeyim eski tadı yok. Eskiye nazaran çok daha fazla konu dışı konu açılıyor ve teknoloji konularına çok kimse yazmak istemiyor. Konsept kayıyor desem yeridir. Son zamanlarda asıl amacından saptığını düşünüyorum çünkü ana sayfada nerden baksanız 5 konudan 3'ü konu dışı. Yaş ortalamasının düştüğü kesinlikle hissediliyor. Küçük kardeşlerim yanlış anlamasın ama bazıları gerçekten kanser edebiliyor insanı. Moderatörlerin çoğunun nesnel olduğunu düşünmüyorum muhtemelen sırf bunu dediğim için gereksiz mesajdan veya yazım yanlışından ceza verecekler ama doğrular bunlar. Gene de siteyi girip takılmaya değer görüyorum.

Genellikle oyun, eğlence vb. Konularda gayet iyi. Üst düzey konularda ya da gerçekten yardıma ihtiyacın varsa bugüne kadar bir faydasını görmedim.

Bir iki cezadan sonra Türkçe yazım kurallarına artık her yerde dikkat ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neredeyse üye olalı 2,5 yıl olmuş ancak değişen çok şey var. Eskiden teknik destek konularıma çok yazan olurdu. Çok bilgili insanlar vardı, şimdi biraz daha iş oyun/siyaset kısmına ağırlık vermiş...

Çoğu kişi birbirinin boğazında, bir hata yapılmasını bekliyor saldırıya geçmek için.

Onun dışında kayıt olduğum ve aktif olduğum ilk forumdur.

2022 Mayıs'ta bu forumu gördüğümde böyle olmuştum. O derece iyi forum.

IMG_20230317_005759.jpg

Geri
Yukarı