Technopat için tasarım önerileri

Sizin Fikriniz

• Rütbeler Daha Fazla Ön Plana Çıkarılmalı

• Bence Gerek Yok Böyle de Güzel :)

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

CoderF

Hectopat
Daha fazla  
Hepiniz hoş geldiniz öncelikle bir konudan bahsetmek istiyorum sizce Technopat rütbeleri yeterli mi? Yani birileri birilerine yardım ediyor ve sadece yanında millipat veya sadece centipat yazıyor. Benim fikrim yanına rozet gibi simgelerde olmalı ve rütbeye göre renkleri ve şekilleri değişmeli.
Şu şekilde bir tasarım örneği verdim bakınız resim 1.
Resim 1.

Resim 1.jpg

Mesela bu picopat için.
Bunların daha küçük ve daha güzellerini rütbelerimzin yanına konulabilir tabii bu sadece bir örnek Paint'ten bu kadar yapılıyor :)
veya rütbeler kalın yazılabilir 𝕸𝖎𝖑𝖑𝖎𝖕𝖆𝖙 veya 𝓟𝓲𝓬𝓸𝓹𝓪𝓽 gibi farklı yazı tipleri konulabilir
Benden bu kadar.
Hepinize teşekkür ederim bir oylama bırakıyorum fikirinizi paylaşabilirsiniz :)

Güzel fikir, açıkçası ben rütbelerin kademelerini hiç bilmiyorum şu anki rütbe sisteminde. Böyle bir şey gelirse çok daha anlaşılır olur, hem de güzel gözükür.

Güzel fikir, açıkçası ben rütbelerin kademelerini hiç bilmiyorum şu anki rütbe sisteminde. Böyle bir şey gelirse çok daha anlaşılır olur, hem de güzel gözükür.
Pek kimse de umursamıyor zaten.

Rozet işi belki mümkün olabilir fakat görsel olduğu için sayfa yüklenmelerinde yavaşlığa neden olabilir.

Pek de önemli olduğunu düşünmüyorum. Kimse onun için burada yazmıyor zaten.
Kimse onun için yazmıyor derken hocam? Sırf mesaj kasmak için her konuya girip "abcdfg" yazan kullanıcılar var.

Geri
Yukarı