Technopat için yaptığım animasyon V2 (Remastered)

Selamlar! Dün yayınladığım animasyonun remastered halini sonunda bitirdim. Toplamda 7 saat harcandı. Umarım beğenirsiniz :)

@Eray T ve @leyleq hocamın önerdiği logo silinmesi düzeltildi.
Windows yeni sürüme güncellendi 😜
Technopat yazım hatası düzeltildi. (@baran_basaran hocama teşekkürler :) )
Çözünürlük 128x128'den 1280x720 (720p)'ye çıkarıldı.

Not: Technopat'a GIF dosyasını yükleyince oynatmadı. Streamable'a yükledim :) Şu anda çalışıyor.
Güzel olmuş. Logo altındaki Technopat yazısı biraz solda kalmış. Bir dahaki çalışmalarında bu tarz şeylere dikkat edersen tadından yenmez. Eline sağlık.

Eline sağlık. Ancak eskisi kare formatında ve çözünürlüğü düşük olduğundan kendine has olmuştu sanki. :)

7 saat mi harcandı??

Aynen. Kolay gibi gözüküyor ama cidden o kadar kolay değil. Zaten ben de dün başladım bu işe. Bilmediğim tonla kısayol ve teknik vardır. Bunları bilmek süreyi önemli ölçüde azaltır :) Bunu diyeceğine gif üzerine bir eleştiri yapsaydın daha güzel olurdu :)
Technopat yazısı ortalanabilirmiş, eline sağlık.
Technopat yazısı tam ortada değil ama emeğine sağlık.

Yapacaktım ancak sonradan boşver dedim. Bir dahaki projemde simetriye dikkat ederim. Her ne kadar ortalamaya çalışsam da logo simetrik olmadığı için sırıtacaktı yine :) Yuvarlak yapmak da ne zormuş ya :D Sadece ona 2-3 saat uğraştım. İleride daha profesyonel projelerle görüşürüz umarım. Her ne kadar grid açsanız da pixelleri saymak cidden işkence. Bir de 1280x720 olduğu için gridleri 5px olarak falan açmak gerekiyor.
Eline sağlık. Sadece farenin hareketi biraz sinirimi bozdu. 😄

Akıcılığı daha hala sağlayamıyorum. Yeni başladığımdan herhalde. Deneye deneye olacak :) Öbür türlü çok yavaş oluyor. Hepinize değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı