Technopat için tasarladığım pixel animasyon

mustaine

Megapat
Yer
Anaheim, Los Angeles, CA
Daha fazla  
Merhabalar. Öncelikle belirtmeliyim ki bu benim ilk pixel art çalışmam. Pixel art animasyonum demiyorum. İlk pixel art çalışmam! Umarım beğenmişsinizdir :D yapmak 3 saatimi aldı.

Not: Simetri hastalığı olanları önceden uyarayım. Simetri konusunda gelişmem gerekiyor :D

Dosya Ekleri

• Windows.gif
    Windows.gif
    89,8 KB · Görüntüleme: 194
Merhabalar. Öncelikle belirtmeliyim ki bu benim ilk pixel art çalışmam. Pixel art animasyonum demiyorum. İlk pixel art çalışmam! Umarım beğenmişsinizdir :D yapmak 3 saatimi aldı.

Not: Simetri hastalığı olanları önceden uyarayım. Simetri konusunda gelişmem gerekiyor :D
Çok tatlı duruyor gerçekten. Kendinizi geliştirmeye çalışın her zaman. Elinize sağlık.

Burada bir sıkıntı var. Benim bildiğim yüklenirken logo oluşması lazım. Burada logo yok oluyor? :D
Elinize sağlık.

Hocam onu çok denedim ama yuvarlağı tersten yapmak ve simetriyi tutturmak çok zor oluyor. Size söz, yakın zamanda remastered hali gelecek :D Şu anda sizden öneri topluyorum 😁

Eline sağlık, güzel olmuş 😁

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı