Technopat Kullanıcıları Arasındaki "En İyi Sistem"

@NookumPie ve @AeTh9sha, performans olayı yaklaşık 2 sene öncesinde kaldı (örneğin, 980 Ti, TitanX'ler yıktı ortalığı) (n) Ancak görsel açıdan katılıyorum size. Halen en iyi tasarıma sahibim, tabi Türkiye'de (y) Fakat bu siparişlerini geçtiğim kasa ve ürünler geldikten sonra hedefim dünya çapında en güzeller, en iyi tasarıma sahipler arasına girmek :)

@NookumPie ve @AeTh9sha, performans olayı yaklaşık 2 sene öncesinde kaldı (örneğin, 980 Ti, TitanX'ler yıktı ortalığı) (n) Ancak görsel açıdan katılıyorum size. Halen en iyi tasarıma sahibim, tabi Türkiye'de (y) Fakat bu siparişlerini geçtiğim kasa ve ürünler geldikten sonra hedefim dünya çapında en güzeller, en iyi tasarıma sahipler arasına girmek :)
Siparişlerinin eline ulaşmasına kaç gün kaldı?

Benim pc'de biraz iyi. 8 RAM 2 GB Ekran kartı ama paylaşımlı olduğu için 6 GB olarak gözüküyor ve çalışır 3.6 Ghz Bana yetiyor ama tek eksiğim SSD Harddisk onuda alacağım yaza doğru inş.

Siparişlerinin eline ulaşmasına kaç gün kaldı?
Soğutma ürünleri geldi, ancak ilk başta siparişini verdiğim kasadan daha bir haber yok. Daha doğrusu henüz fabrikada işlenmekte. Bana kasanın 5-6 haftada yapılıp öyle yollanacağı belirtilmişti. 2 hafta geçti, yani bi 1-2 ay daha bekleyeceğim gibi gözüküyor (n)
2016-04-21 13_33_11-CaseLabs Store - Order Status.jpg

@MuhammedBurak, yoksam Sahibinden, vb. sitelerdeki donanımları siz mi satıyorsunuz? :D (Şu kadar GB'li canavar kart, vs.)

@Bal Porsuğu, o sistem en son satılığa çıkmıştı. Ama yine de Sosyal'de yüksek performanslı sistemlere sahip üyeler var tabi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı