Technopat kullanıcıları artık neden mesaj atmıyor?

LAYNU

Decapat
Yer
Bursa Yıldırım
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel i3-1005g1 | Samsung 4×8 GB 2666 MHz | Intel UHD Graphics | SKHynix 256GB SSD |
Meslek
Eğitim hayatı devam ediyor.
Arkadaşlar incelemelerime göre Technopat'ta aktiflik azaldı attığım son 3 konuya hiç kimse mesaj atmadı diğer konulara bakıyorum kimse yazmıyor geçen sen bir konuya en az 4 5 mesaj geliyordu artık gelmiyor. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Saçma sapan ceza sistemi burnundan kıl aldırmayan yönetim tayfası olunca böyle bir sonuçla karşılaşmak kaçınılmaz oluyor. İnsanlar mesaj yazarken acaba ceza yer miyim yanlış anlaşılır mıyım gibi sanal alemde pek karşılaşmayacağımız gerçek hayata dair endişeleri burada gereğinden fazla taşıyorsa bir şeyler yanlış yapılmış ve yapılıyordur.

Saçma sapan ceza sistemi burnundan kıl aldırmayan yönetim tayfası olunca böyle bir sonuçla karşılaşmak kaçınılmaz oluyor. İnsanlar mesaj yazarken acaba ceza yer miyim yanlış anlaşılır mıyım gibi sanal alemde pek karşılaşmayacağımız gerçek hayata dair endişeleri burada gereğinden fazla taşıyorsa bir şeyler yanlış yapılmış ve yapılıyordur.

Son 2 ayda 4 5 ceza yedim moderatör tayfasına ulaşmayı da bilmiyorum :/
Cezaların 2 3 tanesi de kuralı bilmediğim için Torrent'ten indirebilirsiniz dedikten sonra yediğim cezaya istinaden Torrent öneren tüm mesajları teker teker şikayet etmem.

Bana ceza veren moderatörler; benim şikayet ettiğim ve haklı olduğum durumda karşı tarafa değil yine bana ceza verdi. Sözün özün bıktırıyorlar ve adaletten uzaklaşmışlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarz konuları açınca ve üzerine tartışınca kimsenin eline bir şey geçmez, kimse konunuza cevap vermek zorunda değil.

Sohbet amaçlı konular falan açmadım geçenlerde kulaklığımın sol parçası yoktu bende sol parçasını nereden bulabilirim ya da yaptırabilirim diye soru sordum cevap yok. O konudan belli bir süre sonra kulaklık önerisi adlı bir konu açtım yine cevap yok yani en basitinden herkesin cevap verebileceği bir konu açsam dahi cevap yok ve bir de sen bunlardan sonra kimsenin konuma cevap vermek gibi bir zorunluluğu yok diyorsun(sadece benim konuma değil birçok insanın konusuna artık kimse yazmıyor) bu doğru ancak insanlar Technopat'ı konulara cevap yazmamak için mi kullanıyor ben bu sorunu tabii ki insanlarda görmüyorum ama illaki farklı bir sebebi olmalı ve bende bu konuyu bu yüzden oluşturdum bunun sebebi nedir?

İnsanlar Technopat'ı konulara cevap yazmamak için mi kullanıyor?

Bazıları evet, öyle. Bir şey diyemeyiz, adamlara zorla yorum attıracak halimiz yok.

Kulaklık önerisi.

Şu forumda kulaklık önerisi adı altında binlerce konu açılmıştır, onlara bakmayı deneyebilirsiniz.

Ben de bu konuyu bu yüzden oluşturdum, bunun sebebi nedir?

Bu konu da binlerce kez açıldı ve cevabı da belli, kimse konulara cevap yazmak zorunda değil. Buradaki her şey gönüllülük esasına dayanıyor, bilgili kişileri konunuza etiketleyebilirsiniz.

Bazıları evet, öyle. Bir şey diyemeyiz, adamlara zorla yorum attıracak halimiz yok.

Şu forumda kulaklık önerisi adı altında binlerce konu açılmıştır, onlara bakmayı deneyebilirsiniz.

Bu konu da binlerce kez açıldı ve cevabı da belli, kimse konulara cevap yazmak zorunda değil. Buradaki her şey gönüllülük esasına dayanıyor, bilgili kişileri konunuza etiketleyebilirsiniz.

Dostum senin dediğini anlıyorum ancak bende bunun çözümü bulmak için bu konuyu açtım ama sen ve 1 kaç kişi sanki suç bendeymiş ve ben boş konular açmışım gibi mesaj atıyorsunuz ve kimse konunuza cevap vermek zorunda değil diyorsunuz, iyi de kardeşim neden Technopat kullanıcıları konulara eskisi kadar yazmıyor ve bakmıyor ben bunları merak ediyorum siz benim mesajımı bana özel sandınız sanırım, ama ben burada genel bir şey sordum sadece kendi adıma değil yani. Umarım demek istediğimi anlamışsındır.

Son 2 ayda 4 5 ceza yedim moderatör tayfasına ulaşmayı da bilmiyorum :/
Cezaların 2 3 tanesi de kuralı bilmediğim için Torrent'ten indirebilirsiniz dedikten sonra yediğim cezaya istinaden Torrent öneren tüm mesajları teker teker şikayet etmem.

Bana ceza veren moderatörler; benim şikayet ettiğim ve haklı olduğum durumda karşı tarafa değil yine bana ceza verdi. Sözün özün bıktırıyorlar ve adaletten uzaklaşmışlar.
Mesaj sayına göre fazla uyarı almışsın. Kuralları incelemende fayda var. Üst üste rapor gönderdiğin için uyarı almış olabilirsin.

Geri
Yukarı