Technopat kuralları katı mı?

Kurallar katı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    104
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tek şikayetçi olduğum, konu başlıklarının bazen konudan bağımsız ve söylemek istenen şeyin kelimelerini falan değiştirdikleri için konuyu açan kişinin istediği şekilde söyleyemesi, ikinciyi biraz zor anlattım ama öyle yani

Bence noktalamaya o kadar da takmıyorlar artık, dün birisine noktalama kullanmasını tavsiye ettim ve gereksiz mesaj uyarısı yedim

Yav ben 2 3 senedir forumdayım ilk 2 ay zorlanmıştım onun dışında hiç de katı değildi. Eğer kendi dilini konuşmayı bilmiyorsan zaten kullanma bu forumu kardeşim. Eskiden forum kuralları daha katıydı şimdi baya hafif bence.

Bence noktalamaya o kadar da takmıyorlar artık, dün birisine noktalama kullanmasını tavsiye ettim ve gereksiz mesaj uyarısı yedim

Mesela bu var. İyi değindin.

Bu mesajını uyarı vermek yerine, silip sadece bildirim gönderebilir mesela.

Küçük hatalar oluyor sonra dağ. Sonra 3. gün ban. Sonra 1 hafta.

Tek şikayetçi olduğum, konu başlıklarının bazen konudan bağımsız ve söylemek istenen şeyin kelimelerini falan değiştirdikleri için konuyu açan kişinin istediği şekilde söyleyemesi, ikinciyi biraz zor anlattım ama öyle yani.

Bence noktalamaya o kadar da takmıyorlar artık, dün birisine noktalama kullanmasını tavsiye ettim ve gereksiz mesaj uyarısı yedim.

Şu değiştirme olayı bence de çok saçma, herkes öneri verdi fakat hala aynı şekil devam ediyor. Onun dışında 1 2 sene önce görseniz her gün 2 3 defa ban yiyordum belki yazım hatalarından, şimdi herkes laylaylom dolaşıyor yani kimse abartmasın.

Üye belki de ceza alması gerekiyor ama siz sadece üzerini çizmekle yetiniyorsunuz. Bir bakıyorum az önce internetten duyduklarını tüküren çocuk aynı konuya yazmaya devam ediyor. Yanlışlarıyla yüzleşecek cesareti yok, bana cevap bile veremiyor o üye. O konuyu bulup diğer üyeler gibi beni de "rezil" edebilir misiniz? Teşekkür ederim. 🥰
Destek sisteminden açarsanız iyi olur. Kapsamlı bir inceleme yaparız. Ki bunu ben demeden önce senin çok iyi biliyor olman lazımdı da beni konuların altında yakalamayı seviyorsun belli ki. Seviyorum seni Max, rica ederim. 🥰

1697478532685.png

En son uyarıyı 1 sene önce yemişim. Çoğu da bazı insanlar ile tartışmaya vesaire girmemdi.

Destek sisteminden açarsanız iyi olur. Kapsamlı bir inceleme yaparız. Ki bunu ben demeden önce senin çok iyi biliyor olman lazımdı da beni konuların altında yakalamayı seviyorsun belli ki. Seviyorum seni Max, rica ederim. 🥰

Bu forumda vakit geçirmek, insanlara yardım etmek hoşuma gidiyor açıkçası. Yazım konusunda biraz daha hafif veya anlayışlı davranırsanız coğu sorun çözülür gibi. :)

Yoksa destan yazıp 1 nokta koymayı bile üşünenler, tabii ki ceza alsın.

Hakeret uyarısından sonra sizi ciddiye almıyorum. İyi günler.
Konuyu tam hatırlamıyorum fakat insanların konularını trolleyen birisine karşılık vermiştim, düşündüğünüz Berkehan Çepni gibi kimseye gereksiz yere ana bacı sövmedim, sövmem de.

Çok sık uyarı yediğimi düşünmüyorum, eğer cidden kurallara dikkat edilerek mantıklı yazı yazılırsa sorun olmuyor.
1697478695793.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı