Technopat moderatörlerinde dehşetül vahşet bir ego var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Belki kendilerine göre bir düzenleri vardır. Bende mesela iş yerimde olan bir işi başkası yapsa bile kendi beğendiğim kurallar çerçevesinde düzenleyebiliyorum.

Doğru aslında yanlış bir şey ama takıntı hastalığı gibi bir şey diyebilirim.

Bu şekilde yetkililer varsa eğer o zaman onların görevine son vermeleri lazım. Sonuçta burası büyük bir forum ve hiçbir sıradan moderatörün kendi çiftliğiymiş gibi at koşturmasına müsaade edilmemeli.

Bu şekilde yetkililer varsa eğer o zaman onların görevine son vermeleri lazım. Sonuçta burası büyük bir forum ve hiçbir sıradan moderatörün kendi çiftliğiymiş gibi at koşturmasına müsaade edilmemeli.
Açıkçası bu konu ile benim konu arasında farklar var. Orası benim Burası herkesin. Yönetimin aldığı kararların ne olduğuna bağlı çalışma yapıyor olabilirler. Ben mesela çok Türkçe yazma konusunda problemli biriyim. Benim her konuma müdahale oluyor hatta uyarı bile alıyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası onu yönetim.

Açıkçası bu konu ile benim konu arasında farklar var. Orası benim burası herkesin. Yönetimin aldığı kararların ne olduğuna bağlı çalışma yapıyor olabilirler. Ben mesela çok Türkçe yazma konusunda problemli biriyim. Benim her konuma müdahale oluyor hatta uyarı bile alıyorum :)

Hiç kimse kusursuz olamaz ben 2013'ten beri amatörce hikayeler yazan sanal kitapları roman denemeleri olan biriyim ve ona rağmen yazım hataları yapıyorum ve yapmaya devam ediyorum yapabileceğim bir şey yok hepimiz belirli bir yaşa geldik ve bazı şeyleri artık öğrenmek zor gelebiliyor ya da ufak tefek detaylara takılmayı da seven biri değilim.

Gördüğüm kadarıyla bu kitlede kraldan çok kralcıların sayısı da oldukça fazla. Konu nedir, nerede ne yazıldı tek tek girmeye gerek yok ama yönetim şekli olarak "bildiğimiz" bir yönetime benzetiyorum ben. Eğer yönetici bir şey dediyse o doğrudur kafasında olanların ses yükselttiği bir ortamda eleştiri yapmak da içimden gelmiyor açıkçası.

Hepimiz insanız, hata yapabiliriz. Bir de bunu kabullenebilsek keşke.

Dün monitör konusu açtım. Admin, markasından tutun, monitör kelimesine kadar silmiş.

Konu “VG27AQ1A nasıl?” diye açılmış. Ee şimdi bu monitörü kullanan biri bile bu tarz model numaralarından çıkaramaz ki ne olduğunu. O zaman seri ya da model numaralarıyla başlık açalım.

Dün monitör konusu açtım. Admin, markasından tutun, monitör kelimesine kadar silmiş.
Merhaba, sadece markası yani ASUS yazısı silinmiş. Monitör kelimesini silmemişiz, konuyu eski haline aldım. Bir daha böyle bir durumla karşılaştığınızda rapor gönderirseniz hatamızı düzeltiriz :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı