Technopat moderatörlerinde dehşetül vahşet bir ego var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sosyale yeni katılmış bir kullanıcı FPS düşmesi yediğini belirtmiş.
Gayet normal bir durum ben bunun başlığında bir sorun göremiyorum?

Bu adamın sistemini belirtmesi gereken yer de başlık değil sorununu anlatacağı yerin içi.

Sorununa gerçek ve kesin bir çözümün varsa moderatörlerle iletişime geç Technopat Sosyal FPS düşmesi sorununu anında çözecek bir ayar keşfetti diye konu açıp sabitlesinler.
Ben bu konuda bir sorun göremiyorum kardeşim.

Yazım kuralları konusunda da çok katılarsa bu siteye girmeden önce en çok dikkat edilmesi gereken kuralları küçük bir bilgilendirme sayfasıyla koysunlar ekrana biz de x işaretine basıp kapatalım dostum.
Kanka bunlar kendilerini herhalde bir şey sanıyorlar. Alt tarafı 10k kişinin aktif olduğu bir yazılım ne bu haller. Ayrıca çoğunda Türkçe bile yok bak sana diyeyim. Moderatör müdür nedir, cahil cuheyla Türkçe sıkıntılı nerede adam varsa bulmuş getirmişler, sonra da "Ayol, Türkçeye dikkat edelim Beyler." Daha kendileri yazmayı bilmiyor. Emin ol bir Tyt denemesine soksak bunları, maksimum 25 net yaparlar Türkçede. Ama sorsan hepsi profesör.

125 konu açmışsınız, son açtığınız konuları da inceledim başlık çok bir değişikliğe uğramamış. Onun dışında 125 konuda elbet birkaç tane çürük çıkabilir, bu durumda rapor sistemini kullanmalıydınız.

Rapor sistemini kullansaydınız siz de keşke. 2 senelik üyeliğiniz mevcut, hata oldu mu rapor sistemini kullanmanızı söylememiz gerekmemeli.

Her neyse, moderatörler de başlıkları ve içerikleri düzenlemeyecek artık. Bakalım, moderatörsüz Technopat Sosyal nasıl olacak?

Sonun başlangıcı(?)

Kanka bunlar kendilerini herhalde bir şey sanıyorlar. Alt tarafı 10k kişinin aktif olduğu bir yazılım ne bu haller. Ayrıca çoğunda Türkçe bile yok bak sana diyeyim. Moderatör müdür nedir, cahil cuheyla Türkçe sıkıntılı nerede adam varsa bulmuş getirmişler, sonra da "ayol, Türkçeye dikkat edelim." daha kendileri yazmayı bilmiyor. Emin ol bir TYT denemesine soksak bunları, maksimum 25 net yaparlar Türkçede. Ama sorsan hepsi profesör.

Üyenin yazdığı mesaj ve açtığı konu içeriği anlaşılır ise ve argo küfür içermiyorsa moderatörün hiçbir şekilde yetki sınırları dahilinde olmaması gerekiyor. Yani sırf bağlaçları yanlış yazıyor diye 1 gün üyeyi uzaklaştırmak nedir? Bir de üstüne üstlük rapor bölümünde bununla alakalı bir kısım bile açmışlar. Moderatörleri geçtim bazı işsiz üyeler milletin yazdığı yorumları takip edip yazım yanlışlarını raporlayıp ceza aldırtmak için uğraşıyorlar herhalde. Ben hayatım boyunca böyle saçma bir şey görmedim başka bir forumda. Yemin ediyorum TDK adlı bir forum olsa orada bile bu kadar Türkçeye dikkat etmezler keza ben bizzat profesyonel yazarların takıldığı forumlarda geziyorum orada bile bu kadar kasmıyorlar insanı.

Konu açan her kullanıcıya, otomatik bildirim gelsin. Bildirim de; Türkçeyi lütfen eksiksiz ve doğru kullanın. gibi bir uyarı olabilir.

Konu açan kullanıcı, konu başlığını en fazla 1 saat içinde kendi değiştirip, düzenleyebilsin.

Şöyle bir sistem getirmek daha basitken, ergen gibi atarlanmak yakışıyor mu sayın moderatör hocalarım?

44 sayfalık konu kilitlendi, hani denetim yoktu? 🤔
1653323661434.png

Kalsın şurada.

Güzelce kendi çapımda anlattım ama moderatörler layık görmediler bakmaya sanırım.

Ego olarak da bir takıma bundan bahsediyoruz.
Eleştiri kaldıramıyorlar, eleştiri yaptığımızda ise egolarını öne çıkartıp mantıksız savunmalar yapıyorlar.

Kimse kusura bakmasın, söylenecek şey buydu. Laf ağızdan bir kere çıkar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı