Technopat moderatörlerinde dehşetül vahşet bir ego var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlki geldi:

Sosyale yeni katılmış bir kullanıcı FPS düşmesi yediğini belirtmiş.
Gayet normal bir durum ben bunun başlığında bir sorun göremiyorum?

Bu adamın sistemini belirtmesi gereken yer de başlık değil sorununu anlatacağı yerin içi.

Sorununa gerçek ve kesin bir çözümün varsa moderatörlerle iletişime geç Technopat Sosyal FPS düşmesi sorununu anında çözecek bir ayar keşfetti diye konu açıp sabitlesinler.
Ben bu konuda bir sorun göremiyorum kardeşim.

Yazım kuralları konusunda da çok katılarsa bu siteye girmeden önce en çok dikkat edilmesi gereken kuralları küçük bir bilgilendirme sayfasıyla koysunlar ekrana biz de x işaretine basıp kapatalım dostum.

Bence Moderatör ve Süper Moderatörlerin yetkilerinin sınırlandırılması gerekiyor bunda yanlış bir şey yok.
Moderatörün ne anlamı kaldı o zaman? Zaten moderatörün asıl görevi uyarılar, Türkçe kullanımı ve konu başlıkları/içeriği hakkında denetleme yapılması. Sadece uyarı atılma durumunda değişiklik olabilir bana kalırsa.

Sanki demesi ile olacak da :D
1653313553530.png

Bence Moderatör ve Süper Moderatörlerin yetkilerinin sınırlandırılması gerekiyor bunda yanlış bir şey yok.

Emre C haklı ego kişisel bir sorun ama maksimum yaşı 13 kişilerin gelipte yediği her haltı yönetime yıkması ne kadar doğru?

İnsanların yaşına laf etmemekle beraber kullanıcılar habire moderasyonu yuhluyor.

Madem bu kadar bilgi dolu halk jargonu ile madem herkes "dut yemiş alim" edebiyatı yapıyor?

@tugoli Recep Baltaş forumun sorumlusu değil "Genel Yayın Yönetmeni" unvanına sahiptir forumun asli sorumlusu @Emre C sadece beraber karar alırlar.

Emre C haklı ego kişisel bir sorun ama maksimum yaşı 13 kişilerin gelipte yediği her haltı yönetime yıkması ne kadar doğru?

İnsanların yaşına laf etmemekle beraber kullanıcılar habire moderasyonu yuhluyor.

Madem bu kadar bilgi dolu halk jargonu ile madem herkes "dut yemiş alim" edebiyatı yapıyor?

Ana problem konuların onaylama süreçleridir. Bu kaldırılabilir uygunsuz bir konu varsa zaten rapor sistemiyle tespit edilip forumdan kaldırılıp üye hakkında işlem yapılabilir.

Son düzenleyen:moderatör bugün 14:32.

@Penetrator God Onaylanmasi doğru bir karar ve gene filtre sistemi buna dahil. O zaman herkes spam yapsın ne güzel fikir değil mi? İki tane uyarı yiyen adam forumu yıkacaksa ben diyeyim.

88 uyarım var dozer ile gelirim...

Sorumluluk almak ve insanlara yardımcı olmak yerine özgurlüğü tiranlık sanmakta bir çeşit yanılgıdır.

So? @Recep Baltaş gelse bu kararı tek başına mı vereceğine inanıyorsun?
Hayır, fakat yönetici rütbesine sahip birisi olduğu için, bu fikri ciddi ciddi yönetime aktarıp tartışılmasını hatta destekleyen çıkarsa onay almasını sağlayabileceğini anlatmaya çalıştım. Bunu düşünemediniz mi? Kastettiğim buydu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı