Technopat Sosyal Bağımlılığı

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Arkadaşlar merhaba,

Özellikle XenForo 2.0 güncellemesinden sonra Sosyal bağımlısı oldum :) Yeni konular kısmından gözümü ayıramıyorum. Birisi zor bir soru sorsun da cevaplayayım diye gün içinde birçok kez ana sayfaya bakıyorum. Yarın spora gitmem gerek ama bu saatte yatarak yarın spora gitmem imkansız :) Yine erteleyeceğim hafta sonuna.

Bir zamanlar, daha ilk kurulduğumuz yıllarda bu kadar kullanıcı yokken, açılan istisnasız her konuyu cevaplardım. Bazen bu sabah 5'e kadar sürerdi. Şimdi buna yetişmem mümkün değil ama yine de çözüme kavuşamayan konular için kendimi kötü hissediyorum. Sanki bütün soruları cevaplamak benim sorumluluğumdaymış gibi bir durum var.

Bunu bir düzene oturtmam lazım :) Ama XenForo 2.0 ile Sosyal çok güzel oldu dimi ya. Bir de şu Blog eklentisi gelirse mis gibi olacak :)

//Sorulara cevap veren, çözüm için uğraşan herkese sonsuz teşekkürler!

İyi geceler :esne:

Galiba ben de bağımlısı oldum. Sayfayı yeniliyorum, bildirim gelmiş mi kontrol ediyorum ve yeni açılan konulara bakıyorum. Günde epey saay geçiriyorumdur. Bir şeyler öğreniyorum ve bildiklerimle yardımcı oluyorum. Çok güzel bir ortam. Elinize sağlık :)
Bir de benim bir önerim var burdan bakabilirsiniz.

Bir de şu Blog eklentisi gelirse mis gibi olacak

Gözlerim sitede, ismi dilimde. Blog bölümünü okumayı özledim.

Sanırım o bağımlılıktan biraz da bende var. Tarayıcıyı açınca istemsizce arama çubuğuna sitenin adını yazıyorum. Çok yardımı oldu bana bu sitenin, bu gidişle daha da faydası olacak, eminim. Mesela Android 9'un haberini bu siteden öğrendim.

Sürekli yanıt verip çözüm sağlayan kişilere ayrı bir rütbe gibi bir şey verilse süper olur. Şöyle rekabet ortamı oluşur ve bu azınlık daha da verimli olabilir.

En iyi mesajı kim seçiyor? Bence buna da bir düzenleme gelse fena olmaz. Alternatif seçimler denenmeli.

Abi zaten fark ettiğim gibi konusunu açmıştım ben de aynı şekilde ; "Yeni Konular" Özelliği Şahane
Gerçekten yeni açılan konular kısmı çok şahane bir özellik oldu :D

Bildirimlere bakamıyorum zira takip etmem mümkün değil. Şimdi bakıyorum.
Sanıyorum sorun driverde eski drivere geçtim hala tekrar etmedi o hata.
Yarın bakacağım. Bu bilgiyi ekleyin konuya.
Sürekli yanıt verip çözüm sağlayan kişilere ayrı bir rütbe gibi bir şey verilse süper olur.

Aslında var. 10.000 mesaja ulaşan kullanıcılara Katkıda Bulunan unvanı verebiliyoruz, eğer mesajları da faydalı ise.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım ben de konu dışı bağımlısı gibi bir şeyim. Bazen yazmasam bile açılan konulara mutlaka bakıyorum. :)

Bu arada Kafa ayarı ve Kitap Molası serisi çok güzel. Zararsız sigara gibi bir şeydi ve acayip şekilde kafasını rahatlatıyordu insanın. :D Hızlı bir şekilde devamı gelir umarım.

Bu arkadaş o dönem vadesi sona ermiş vBulletin'in ardından gelen ilk Xenforo'yu tanımaya çalışıyor. :)

SS.png

Bizse yeni Xenforo'yu. :)

Nereden nereye Recep Bey. :)

Geri
Yukarı