Technopat Sosyal Kasım 2023 Güncellemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir hesabı kapattığımızda başkası bizim kapatılmış hesabla aynı isimde bir profil oluşturabilir mi?

Forumda neden diğer forumlar gibi özel konuşma yok? Bunun sebebi nedir?

Konularda konu dışına çıksak ban yiyoruz veya bazı arkadaşlar ile sadece burada sohbet etmemize rağmen özelden konuşulmaması garip.
Milletin ön sayfaya soru sorması için. Yani birisi bir hesaba sormak yerine direk Technopata soruyor ve kural dışı şeyler azalıyor (böyle hatırlıyorum moderatör değilim.

Hocam biliyorum GIF pp özelliği sunucuları çok yoruyor ve sizde sıkıldınız kullanıcıların bu isteğinden ama bazı yabancı oyun forumlarında gördüğüm GIF pp özelliğine limit getirilmişti 500 KB üstü GIF pp yapamıyorduk acaba bu limitte bir GIF pp sistemi gelir mi? Hem sunucular çok yorulmaz hem de kullanıcılar mutlu olur orta yol olur ama elbette sizin bileceğiniz iş…

Milletin ön sayfaya soru sorması için

Ama dediğin gibiyse, mesela burada tanıştığımız birine herhani bir sosyal mecra veremiyoruz. Örnek; Discord istesek başka bir yerden yardımlaşmadan ban yiyoruz.

Bir konu açsak belki farklı bir şey konuşmak isityoruz hemen gereksiz ban yiyoruz.

Özelden mesaj bence çok güzel olurdu. Belki var ben bilmiyorum bazen 1 yıllık üyelik istiyor bazı şeylerde.

Ama dediğin gibiyse, mesela burada tanıştığımız birine herhani bir sosyal mecra veremiyoruz. Örnek; Discord istesek başka bir yerden yardımlaşmadan ban yiyoruz.
Orası üyelerin işini Technopatta halletmesi için. Discord'tan yaparsalar Technopat'ta sorulmasının bir amacı kalmaz.

Hocam biliyorum GIF pp özelliği sunucuları çok yoruyor ve sizde sıkıldınız kullanıcıların bu isteğinden ama bazı yabancı oyun forumlarında gördüğüm GIF pp özelliğine limit getirilmişti 500 KB üstü GIF pp yapamıyorduk acaba bu limitte bir GIF pp sistemi gelir mi? Hem sunucular çok yorulmaz hem de kullanıcılar mutlu olur orta yol olur ama elbette sizin bileceğiniz iş…
Gelmesi yakındır zaten, o kadar isteyenler biraz daha beklesin tam gelsin.

Bir konu açsak belki farklı bir şey konuşmak isityoruz hemen gereksiz ban yiyoruz.

Özelden mesaj bence çok güzel olurdu. Belki var ben bilmiyorum bazen 1 yıllık üyelik istiyor bazı şeylerde.
Yardımlaşma amacıyla ekleşmek yasak. Öbür türlü beraber oyun oynama veya sohbet amaçlı Steam veya Dc hesabını verebilirsin. Buna ceza verildiğini daha görmedim.

Orası üyelerin işini Technopat’ta halletmesi için. Discord'dan yaparsalar Technopat'ta sorulmasının bir amacı kalmaz.
Akıllı olan yine iletişim kurmak için bir yol buluyor. “Discord ve Steam hesaplarım nasıl?” gibi konu açsalar ve “bilgili” bir üyeyi etiketleyip kıymetli görüşünü alsalar kesinlikle arkadaşlık isteği gelmez. :)

Bu şekilde olması mantıklı çünkü en ufak sorunda herkes özel destek istiyor ve daha sonra da çözümleri yazmıyor. İnsanlar bilinçli olsaydı belki böyle kurala da gerek kalmazdı. Zaten oyun oynamak için arkadaş eklemek ve özel durumlarda TeamViewer desteği istemek serbest.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı