Technopat Sosyal Mart 2023 Güncellemesi

• Konuyu başlatan Emre C
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 125
  • Görüntüleme 14B
Makaleler
12
Merhaba arkadaşlar. Sizlerden gelen değerli öneriler doğrultusunda Sosyal'i geliştirmeye devam ediyoruz. Daha önceki 2023 güncelleme konusunu okumadıysanız bu linkten okuyabilirsiniz: Technopat Sosyal 2023 Güncellemesi

Mart ayı itibariyle opsiyonel olarak sayfa başına mesaj sayısını ayarlama özelliğini ekledik. Sağ üstte bulunan kullanıcı adınıza tıklayıp "Sosyal Seçenekleri" dediğinizde yeni eklenen özellikler sizi karşılayacaktır. Bu özelliği 100 mesaj üstü herkes kullanabilir.

brave_NYIWCcQqGR.png

Bu sayfada minimum 5, maksimum 20 olmak üzere konularda görüntülemek istediğiniz mesaj sayısını belirleyebilirsiniz. Ayrıca kategorilerde daha az konu görünmesini istiyorsanız 20 sayısını düşürebilirsiniz. Manuel olarak sistem ayarları gelecektir. Dilerseniz değiştirebilirsiniz dilerseniz de aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sayfa başına konu sayısını 5 yaptığımızda durum bu şekilde, ayrıca bilgisi de yukarıda verilir. Bilgi verilen yere tıklayarak kategoriye özel ayarlama da yapılabilir.

brave_5sAlCs0UMq.png

Öneri konusu linki: Sayfa başına mesaj sayısı arttırılmalı

Bu ay ne yazık ki Programlama kategorisinde ChatGPT'yi yasaklamak zorunda kaldık. Detayları okumak isterseniz:
Son olarak bu ay ana sayfada görülen konu sayısını 20'ye yükselttik. Eminiz fark etmişsinizdir. :)

Öneri konusu: Yeni konular kısmındaki konu sayısı arttırılsın

Biraz mini güncelleme konusu oldu ama olsun, Sosyal'i geliştirmeye devam ediyoruz. 😀

Son düzenleme:
ChatGPT programlama kategorisi üzerinde yasaklandığı için mutluyum :)
Çakma yazılımcılara güle güle :D

Hocam, kodu veya sonucu telefondan fotoğraf çekip atıyorlar. Buna bir çözüm bulamaz mıyız? @Emre C

@Vavien. hocam, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Örnek konu;

Son düzenleme:
Mesaj sayıları güzel olmuş.

@Emre C GIF desteği geldiğinde sunucuda .gif uzantılı şekilde barindirabilir misiniz? Direkt GIF'leri oynatma tarzı ayar olsa çok daha iyi olur ama en azından bu şekilde rahatça reklam engelleme araçları gibi şeylerle engelleriz. Şu anda gördüğüm tüm avatarlar .jpg uzantılı.

@Vavien. hocam, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
Telefondan çekip atmak zaten yasak diye biliyorum. BIOS, ekran kırığı, ölü piksel tarzı şeyler dışında müsaade edilmemeli bence.

Bana kalsa programlama kategorisinde kod fotoğraf olarak paylasildiysa konu onaylanmamali. Ama sanırım onaylanmayan konular direkt çöp oluyor konu sahibi için. Taslak olarak ona gitmesinin bir yolu varsa güzel olur. Nispeten uzun, kendimi iyi ifade ettiğim bir mesajı kaybetmeyi ben istemezdim şahsen.

Geri
Yukarı