Technopat Sosyal Mayıs 2023 Güncellemesi

Makaleler
12
Merhaba, bu ayki yeniliklerden bahsedelim.

Bize ulaşın kısmını modernleştirerek Sosyal'in içine entegre ettik. Bu sayede taleplerinizle daha iyi bir şekilde ilgilenebileceğiz. Sosyal'in üstünde bulunan Destek yerinden bilet oluşturabilirsiniz.

brave_FEOZEZpJOq.png

Bilet oluştur dediğinizde ekranınıza kategoriler çıkacaktır.

brave_2vxOXwg8Lr.png

Bu kategorilerden sizin sorunuza yönelik en alakalı olabilecek kategoriyi seçin. Örneğin ben hesap sorunlarını seçip devam ediyorum.

brave_nAKNJJhOZA.png

Bu şekilde konu açar gibi benden istenilen gerekli bilgileri de doldurarak talebimi yöneticilere iletiyorum.

brave_T5gkfHHcwk.png

Talebi iletirken önceliğini de ayarlayabilirsiniz eğer ki acil olmayan veya düşük öncelikli şeyler için yüksek öncelik seçilirse yöneticiler tarafından düzenlenip sıraya alınacaktır. Sorununuza yönelik önceliği seçin lütfen, manuel olarak düşük gelir. Aynı konu hakkında birden fazla bilet oluşturulması halinde diğer biletler kapatılıp açtığınız bilet sıranın en sonuna alınabilir. Bilet oluşturduktan sonra sabırla cevaplanmasını bekleyin, olabildiğince en kısa sürede yöneticiler tarafından incelenip cevaplanacaktır.

Ayrıca moderatörlük başvurularını da artık bu kısımdan almaktayız, başvuru yaparken bilette sorulan soruları cevaplandırıp başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Aldığınız uyarılar için talep açmak yerine öncelikle rapor sisteminden çözmeyi deneyiniz, olmadıysa yine hatalı olduğunu düşünüyorsanız bilet oluşturun lütfen.

Sizlerden alacağımız geri bildirimler doğrultusunda bu kısmı geliştirmeye devam edeceğiz.

Diğer Eklenen Özellikler:
brave_3Mt6xGcexV.png

1 numaranın üstünde konuya gelen cevap sayısı, 2 numaralı ise görüntülenme sayısıdır.

Kural 18 bu ay güncellenmiştir. Güncelleme ise şu şekilde, örneğin bugün 5000 TL'ye telefon önerisi açıyorum, sonra yarın da birkaç telefonu karşılaştırıp öneri istiyorum. Benim aylık öneri konu limitim artık dolmuştur, 1 ay içerisinde telefonlarla alakalı daha fazla öneri alamam. Bu düzenleme için detaylı olarak konuları inceleyip yararlı olacağını düşünüp devreye aldık. Kontrol ettiğimizde bazı kişiler bir ay içerisinde 5-10 kez telefonlarla alakalı öneri konuları açıyor, farklı telefon modellerini karşılaştırıyor ve konuların çoğuna cevap alıyor ama yalnızca bir telefon önerisi konusu açan kişinin konusu cevapsız kalıyor bu kişi yüzünden. Yalnızca telefon önerisi olarak düşünmeyin, ekran kartı, işlemci vb. birçok öneri konusunda bu uygulanacaktır.

Bu ay açılan yeni kategoriler:
Bu ay dopdolu yeniliklerle sizlerden aldığımız öneriler doğrultusunda Sosyal'i yeni özelliklere kavuşturduk, her geçen gün geliştirmeye de devam ediyoruz.

Önümüzdeki aylarda gelebilecek yenilikler neler?
Daima güncel kalan Technopat. :)

Diğer Eklenen Özellikler:
  • Açtığınız rehber, makale veya çözüm konuları için yöneticiler tarafından talep ettiğiniz takdirde düzenleme yetkisi verilecektir. Bu talebinizi rapor sisteminden değil, Destek kısmından bilet oluşturarak ve doğru kategoriyi seçerek iletebilirsiniz.
En çok gelmesini istediğim şey gelmiş, Mayıs 2023 yama notlarını sevdim :)

Destek kısmı, yeni kategoriler ve rehber düzenleme özelliği çok iyi olmuş. Tek merak ettiğim şey neden rehber düzenlemek için önce yetki istemeliyiz? @Emre C
Sistemi o şekilde ayarladık, siz talep edeceksiniz biz de düzenleme yetkisi verip düzenlemenizi takip edeceğiz, konuyu düzenleyip silmeye çalışan olursa bu yetki asla verilmeyecektir.

konuyu düzenleyip silmeye çalışan olursa bu yetki asla verilmeyecektir.

Tam tersine suistimal ederse de uzun bir cezayı bence hak ediyor. Geçmiş kaydı zaten sizlerde oluyor. Kolay bir şekilde konuyu eski haline getirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı