Technopat Sosyal Kasım 2023 Güncellemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kaliteli, dolu dolu bir yama olmuş 😎
Ama GIF yok hala 🙃
Hocam gelmesin zaten burayı ig'ye çevirirler sizler gibi kaliteli insanlar olsa da velet ve velet akıllılarda maalesef forumda çok.

Troll blog konuları hakkındaki kararı çok sevdim. Artık kendini Kemal Sunal sanan ergenlerin saçma sapan içeriklerini görmeyecek olmak beni mutlu etti.

Hesabını kapattıktan sonra geri dönmeyi isteme ihtimaline karşın hesap dondurma özelliği veya hesabı kapattıktan belli bir süre sonra(1 ay, 1 yıl gibi) tekrar hesap açabilme özelliği iyi olurdu. 1 ay yine kısa sayılır ama 1 yıl ideal bir süre bence.

Hesabını kapattıktan sonra geri dönmeyi isteme ihtimaline karşın hesap dondurma özelliği veya hesabı kapattıktan belli bir süre sonra(1 ay, 1 yıl gibi) tekrar hesap açabilme özelliği iyi olurdu. 1 ay yine kısa sayılır ama 1 yıl ideal bir süre bence.

Güzel fikirmiş öneri konusu olsa artılardım.

@Emre C Bazen resim yüklemek istediğimde bu hatayı alıyordum ve geçen ay bu sorun yoktu. Düzeltildi mi?

Hesap kapatınca mesajlar siliniyor mu? Silinmiyorsa isim olarak silinmiş hesap falan mı yazıyor? Öyleyse biri mesaja alıntı yapınca alıntılanan mesajda da silinmiş hesap mı yazıyor yoksa silinmeden önceki isim mi yazıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı