Technopat Sosyal kuralları can sıkıcı

Soru işareti koymayı unutuğum için aynı konu içerisinde 1 saat tekrardan ceza yedim.

Olay çok basit Türkçeyi doğru telaffuz etmek önemli ama burdaki amaç cezayı eleştirmek.
Eleştirmeniz bir şeyi etkilemeyecek ama hocam, yine bir kural ihlali yaptığınızda bir uyarı daha yiyeceksiniz. Burada kurallar bu şekilde, Türçe'ye çok dikkat ediliyor, iki ihtimal var ya uyum sağlarsınız ya da buraya gelmezsiniz.

Eleştirmeniz bir şeyi etkilemeyecek ama hocam, yine bir kural ihlali yaptığınızda bir uyarı daha yiyeceksiniz. Burada kurallar bu şekilde, türçe'ye çok dikkat ediliyor, iki ihtimal var ya uyum sağlarsınız ya da buraya gelmezsiniz.

Zaten her gün her dakika her saniye yapmadığın sürece Max 1 saatlik atıyorlar. Mesela ben sürekli yapıyordum 1 ay veya 1 hafta ceza yiyordum.

Eleştirmeniz bir şeyi etkilemeyecek ama hocam, yine bir kural ihlali yaptığınızda bir uyarı daha yiyeceksiniz. Burada kurallar bu şekilde, Türçe'ye çok dikkat ediliyor, iki ihtimal var ya uyum sağlarsınız ya da buraya gelmezsiniz.
Muhtemelen gelmeyeceğim benim için daha doğru bir tercih olacaktır.

Neyi fotoğraflı şekilde koydum?
Gördüğümüz üzere aynı durum oluştu, dilinizi doğru kullanamamanızın sonucunda birisi sizin ne anlatmak istediğinizi haliyle anlamadı.
"?" Bu fotoğraflı bir şekilde koydum sadece cümle sonuna "." Koydum.
Muhtemelen gelmeyeceğim benim için daha doğru bir tercih olacaktır.
Size kalmış bir durum, ancak tavsiyem bu durumu iyi yönde kullanmanızdır.

Gördüğümüz üzere aynı durum oluştu, dilinizi doğru kullanamamanızın sonucunda birisi sizin ne anlatmak istediğinizi haliyle anlamadı.

Artık kafayı yiyeceğim az kaldı en iyisi kapatıp kafamı dinlemek.
Bir yazıyı 10 kere kontrol ediyorum sırf dilinize düşmeyeyim diye.

İyi günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı