Technopat Sosyal Kasım 2023 Güncellemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Emre C TP hesabımı kapattım diyelim kullanmak istemiyorum 2 yıl sonra fikrim değişti geri aynı hesabı şifre ve mail ile açabiliyor muyum?

Bu konuda isterse o kişiler 100 tane yanlış bilgi diye işaret atsın, bir şekilde doğrusu bulunup moderatörer onu zaten çözüm olarak işaretliyor. Eğer işaretlenmiyorsa ya konu sahibi rapor oluşturmamıştır ya da konuya daha fazla ilgi duyulmamış olabilir.

Doğru olan bir konu olsa dahi, "ben doğruyum herkes dorğu bilgi olsa daha yanlış bilgi olarak işaretliyor" denmesi garip.

Ortada zaten yanlış bir bilgi olsa, ya sohbette ya da bunu emoji ile belli eder coğu arkadaşımız.

Berkay,
"Ortada zaten yanlış bir bilgi olsa, ya sohbette ya da bunu emoji ile belli eder coğu arkadaşımız." demişsin bunu yapacak kimseyi göremiyorum. Ki yanlış bilgi olarak rapor eden vatandaşın cihazlar hakkında gram bilgisi yok. Zaten yorum yaparken doğruluğunu ispat eden video ile birlikte yorum yaptım! Moderatör arkadaşlar da yeterli argümana sahip olmamakla beraber araştırmadan raporu onaylıyor olması sebebi ile sorun yaşanıyor. Başka bir forumda da benzer bir durum yaşamıştım, ve raporlayan arkadaşa ceza verdiler. Demek istediğim olay bilgisi olmayan adamların her söylediğini araştırmadan raporlayan moderatör arkadaşlar bulunmakta. Bu yaşanılan durum sizin de başınıza gelebilir. Objektif bakmanızı tavsiye ederim, forumun ilerleyen zamanlarda üye kaybetmesi ile sonuçlanabilecek hatalar yapılmamalı. Moderatör arkadaşların bu durum karşısında daha dikkatli olmaları gerekmektedir. Ki çamur atan vatandaşın türkçesi rezalet...

Ve şahit olmadığı bir olayı savunabilecek kadar doğrulardan uzak birisi.
Fan-boy kendisi fazlasıyla, doğruları görebilecek yaşta olduğunu da düşünmüyorum!
Şu ana kadar da bahsettiğiniz yorum için bir çözüm raporu tarafıma ulaştırılmadı.
Söylediğim olay da İphone 14 Pro, İphone 15 Pro dan daha sağlam. Sağlamlık testinde 15 Pro'nun ekranı ve kasası berbat haldeyken İphone 14 Pro hala komutlara karşılık verebilecek sağlamlıktaydı!

Moderatörleri de yenileseniz? Akıllı olan lazım bize sinir bozucu toxic olanlar degil ve her şeye küsen.

Bende aynı fikirdeyim, bazıları yenilenmeli!

Hangi bilgi dolu yorumunuza yanlış bilgi attılar bir paylaşın da görelim.

Forumun mantığına aykırı olurdu böyle olması.

En basitinden silinen hesabın çözüme kavuşturduğu konulardaki mesajları da silinseydi o konular cevapsız kalmaz mı?

Bakın bakalım.

Son düzenleme:
Berkay,
"Ortada zaten yanlış bir bilgi olsa, ya sohbette ya da bunu emoji ile belli eder coğu arkadaşımız." demişsin bunu yapacak kimseyi göremiyorum.
Ki yanlış bilgi olarak rapor eden vatandaşın cihazlar hakkında gram bilgisi yok.
Zaten yorum yaparken doğruluğunu ispat eden video ile birlikte yorum yaptım!
Moderatör arkadaşlar da yeterli argümana sahip olmamakla beraber araştırmadan raporu onaylıyor olması sebebi ile sorun yaşanıyor.
Başka bir forumda da benzer bir durum yaşamıştım, ve raporlayan arkadaşa ceza verdiler.
Demek istediğim olay bilgisi olmayan adamların her söylediğini araştırmadan raporlayan moderatör arkadaşlar bulunmakta. Bu yaşanılan durum sizin de başınıza gelebilir.
Objektif bakmanızı tavsiye ederim, forumun ilerleyen zamanlarda üye kaybetmesi ile sonuçlanabilecek hatalar yapılmamalı. Moderatör arkadaşların bu durum karşısında daha dikkatli olmaları gerekmektedir.
Ki çamur atan vatandaşın türkçesi rezalet...

Fan-boy kendisi fazlasıyla, doğruları görebilecek yaşta olduğunu da düşünmüyorum!
Şu ana kadar da bahsettiğiniz yorum için bir çözüm raporu tarafıma ulaştırılmadı.
Söylediğim olay da iPhone 14 Pro, iPhone 15 Pro'dan daha sağlam. Sağlamlık testinde 15 Pro'nun ekranı ve kasası berbat haldeyken iPhone 14 Pro hala komutlara karşılık verebilecek sağlamlıktaydı!

Haklı olabilirsiniz bu konuda fazla bir şey demeyeceğim ama, yanlış olarak işaretlenen şeyleri itiraaz ettikten sonra pek takılmıyor ise yine yanlış bilgidir.

Zaten bunu insanlar coğunlukla emoji ile belli ederler. Coğu insan gülerek ya da beğenmedim ifadesi koymuşsa yanlış bilgi olarak işaretlenmese de olur.

Dediklerinizin pek takılacağını duşunmuyorum bu forumda. Zaten bir üst cümlede dediğim gibi mesajınıza emoji ile cevap verilmiş zaten.

Yine de sorun ve fikir belirtmek hakkınız tabii. Bunu uygulamaya konulur mu ya da daha mı dikkatlı olunur orası yöneticinin ve moderatöerlerin alacağı bir karar.

Çok takmayın bence buraları. Yanlış işaretlense veya doğru işaretlenmese de zaten hayat akışı devam ediyor. Yanlışlık yapmaya devam edilirse zaten üye kaybına yol açar. O yüzden üstüne gidilmiyor ise takmayın. Eğer dedikleriniz yüzünden bir gün üye kaybı yaşanır ise o zaman zaten seve seve yaparlar. Ben sanmıyorum bu yüzden üye Kaybı olacağını. İnsanlar bazen nokta koymadığı halde ban yiyorlar. Veya soru işareti koymadığı halde. Bu kadar disiplin varken bu kadar insan varsa ve en çok aktif olarak kullanılan bir forum ise, Coğu hatadan üyeliklerin düşeceğini sanmıyorum.

Dediğiniz konu ise de nadir olan bir şeydir sanırım.

Haklı olabilirsiniz bu konuda fazla bir şey demeyeceğim ama, yanlış olarak işaretlenen şeyleri itiraaz ettikten sonra pek takılmıyor ise yine yanlış bilgidir.

Zaten bunu insanlar coğunlukla emoji ile belli ederler. Coğu insan gülerek ya da beğenmedim ifadesi koymuşsa yanlış bilgi olarak işaretlenmese de olur.

Dediklerinizin pek takılacağını duşunmuyorum bu forumda. Zaten bir üst cümlede dediğim gibi mesajınıza emoji ile cevap verilmiş zaten.

Yine de sorun ve fikir belirtmek hakkınız tabii. Bunu uygulamaya konulur mu ya da daha mı dikkatlı olunur orası yöneticinin ve moderatöerlerin alacağı bir karar.

Çok takmayın bence buraları. Yanlış işaretlense veya doğru işaretlenmese de zaten hayat akışı devam ediyor. Yanlışlık yapmaya devam edilirse zaten üye kaybına yol açar. O yüzden üstüne gidilmiyor ise takmayın. Eğer dedikleriniz yüzünden bir gün üye kaybı yaşanır ise o zaman zaten seve seve yaparlar. Ben sanmıyorum bu yüzden üye Kayn'ı olacağını. İnsanlar bazen nokta koymadığı halde ban yiyorlar. Veya soru işareti koymadığı halde. Bu kadar disiplin varken bu kadar insan varsa ve en çok aktif olarak kullanılan bir forum ise, coğu hatadan üyeliklerin düşeceğini sanmıyorum.

Dediğiniz konu ise de nadir olan bir şeydir sanırım.

Doğru paylaşılan bilgilerin yanlış bilgi olarak nitelendirilmesi korkunç bir durum olmakla birlikte işlerin yolunda gitmediğini de gösteren bir detaydır. Ciddi ye alınıp alınmaması zaten bu saatten sonra pek umurumda değil. Benim bunları paylaşmamda ki asıl amaç yönetimin bazı durumların bilincine varmaları yönündeydi. İnsanlar bazı gösterilmek istenilenleri nasıl gördükleri artık kendilerine bağlı bir durumdur. Altı üstü gram bilgisi olmayan birinin beni raporlaması değil. Bu raporu ciddiye alıp araştırma yapmadan sonuca giden moderatör veya yönetime gösterilmeye çalışılan bir örnektir. ( kör olduklarını görmelerini sağlamaya çalışıyorum ) Haklı olduğum bir konuda sonuna kadar gitmem gerektiği öğretildi, bilgisiz insanlar karşısında sessiz kalmayı öğretmediler bana.

Berkay,
"Ortada zaten yanlış bir bilgi olsa, ya sohbette ya da bunu emoji ile belli eder coğu arkadaşımız." demişsin bunu yapacak kimseyi göremiyorum. Ki yanlış bilgi olarak rapor eden vatandaşın cihazlar hakkında gram bilgisi yok. Zaten yorum yaparken doğruluğunu ispat eden video ile birlikte yorum yaptım! Moderatör arkadaşlar da yeterli argümana sahip olmamakla beraber araştırmadan raporu onaylıyor olması sebebi ile sorun yaşanıyor. Başka bir forumda da benzer bir durum yaşamıştım, ve raporlayan arkadaşa ceza verdiler. Demek istediğim olay bilgisi olmayan adamların her söylediğini araştırmadan raporlayan moderatör arkadaşlar bulunmakta. Bu yaşanılan durum sizin de başınıza gelebilir. Objektif bakmanızı tavsiye ederim, forumun ilerleyen zamanlarda üye kaybetmesi ile sonuçlanabilecek hatalar yapılmamalı. Moderatör arkadaşların bu durum karşısında daha dikkatli olmaları gerekmektedir. Ki çamur atan vatandaşın türkçesi rezalet...

Söylediğim olay da iPhone 14 Pro, iPhone 15 Pro'dan daha sağlam. Sağlamlık testinde 15 Pro'nun ekranı ve kasası berbat haldeyken iPhone 14 Pro hala komutlara karşılık verebilecek sağlamlıktaydı!

Bende aynı fikirdeyim, bazıları yenilenmeli!

Bakın bakalım.

Yenilenmez 10 kuruşa çalışcak eleman bulmak kolay mı?

Birçok kişi tarafından sorulan soruyu açıklayayım. Hesabınızı kapatma talebi gönderdiğinizde bir hafta içerisinde hesabınız anonimleştirilip kapatılıyor. Bu işlem nasıl yapılır?

• Profil resminiz ve kapağınız kaldırılır.
  • Üye numaranız kullanıcı adı yapılır.
  • Doğum tarihiniz, imzanız, varsa belirttiğiniz sistem özellikleriniz kaldırılır.
  • Profil sayfanızı üyeler, ziyaretçiler göremez. İnceleyemezler.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı