Technopat Sosyal Neden Son Zamanlarda Eskisi Kadar Aktif Değil?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Türkiye'de Üniversite okuyup bu ego'ya sahip olman gerçekten ilginç.
3-5 üniversite dışında eğitim kalmadı. Lisans mezunu olup aşırı cahil olan insanlar görüyorum. Üniversitelerde hem eğitim bitti hem de iyi bir okulda okusan dahi cahil olup olmamak tamamen sana bağlı, okula değil.
Türkiye'deki Üniversitelerin çoğu tabela okulu.

İş konusunda da ben ortalama üstü bir üniversite 2 bölüm bitirdim şu an tamamen alakasız bir iş yapıyorum.
Lise sonda okuyorum, üniversiteyi Amerikaya taşınacağımız için orada okuyacağım. Bilmeden sallama. Intel konularındaki nefretini kusmaya çalıştığını anlamadığımı sanma.
Arkadaşlar kusura bakmayın ama ikinizin de çok ileri gittiği izlenimine kapılıyorum. Birbirinize karşı nefret dolu söylemler kullanıyorsunuz. Ayrıca bu konu altında tartıştığımız mesele forumun durumu, okumak veya okumamak değil. Bence ikiniz de birbirinize yönelttiğiniz odaklarınızı bir kenara bırakıp içinde bulunduğunuz durumu gözden geçirirseniz eminim daha mantıklı bir tutuma sahip olacaksınız ve kimsenin kalbi daha fazla kırılmayacak :)
Ben de engelledim kendisini, yorumlarını görmesem daha iyi, sinir hastası eder adamı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lise sonda okuyorum, üniversiteyi Amerikaya taşınacağımız için orada okuyacağım. Bilmeden sallama.

Bende engelledim kendisini, yorumlarını görmesem daha iyi, sinir hastası eder adamı.
ABD'de çok var tabela okullarından. ABD dünyanın en iyi üniversitelerine sahip fakat 100'lerce sadece ticari amaçlarla kurulan üniversiteleri de var.

Aklıma Üniversitede bir hocamızın lafı geldi tam da senin durumunu anlatıyor.

Bir öğrenci
Birinci sınıfta her şeyi bildiğini sanır.
İkinci sınıfta birçok şeyi bildiğini sanır.
Üçüncü sınıfta bazı şeyleri yanlış bildiğini görür
Dördüncü sınıfta ise ben hiçbir şey bilmiyorum der.

Ayrıca o kadar saygısız ve saldırgan bir dilin var ki seni muhatap alıp tartışmak bile vakit kaybı. Bu şekilde hiçbir ortamda ciddiye alınmazsın. Yazacağın şeye cevap vermeye değer bulmadığım için cevap yazmayacağım.

Sosyalin %90'ı 18 altı yaş grubundan oluşuyor, eğitim ve öğretim başladığı için site boşaldı. Okul hayatından tamamen emekli olmuş bir kaç kişi dışında kimseyi görmedim. Onlarda işte güçte zaten, akşam giriyorlar.

Okulların başlaması ve bir de geçtiğimiz gün yaşanan veritabanı hatasından dolayı halen daha önbelleğe alınmış hatayla karşılaşan kullanıcılarımız var. Arada oluyor böyle. Genel olarak yükseliş eğilimi devam etmekte.

1568472420166.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı