Technopat Sosyal eskisi gibi değil

Yaşım 18 boyum 53 cm konuları, elindeki telefonun markasını buraya soracak kadar tuhaf insanlar, bunlardan bıkan değerli insanların eskisi kadar aktif olmaması, gereksiz konuların önüne geçilmemesi, kuralların bence sıkı olmaması , trollerin artması vs gibi sebepler çok var . Bilgisayar toplama vs konusuna burada meraklandım ve burada bir çok şeyi öğrendim ama artık boş konular çok yoruyor beni. Ana sayfada boş konuların olması beni üzüyor ve sıkılıyorum. Eskiden seviyeli ve güzel tartışmalar olurdu şimdi bazıları hatta sonradan gelen troll çoğunluk siyaha beyaz diyor. Kısacası artık bu sebepler beni ve böyle düşünen çoğu insanı yoruyor.(Bence).

Technopat Sosyal eskisi gibi değil. Eskisi gibi konularıma cevap gelmiyor, eskisi gibi aktiflik yok, eskisi gibi sıcak ortam yok, eskisi gibi keyif alamıyorum, eskisi gibi eğlenemiyorum, eskisi gibi mizah konuları açılmıyor, kurallar eskisi gibi değil, eskisi gibi, eskisi gibi, eskisi gibi. Her ay, her yıl görmeye alıştığımız konular, mesajlar artık bunlar.

Geçmişi sürekli özlememiz, geçmişteki gibi olmadığını belirtmemiz, yakınmamız ne yazık ki geçmişi geri getiremeyecek. Geçmiş adı üstünde geçti. Technopat Sosyal birçok bakımdan gelişiyor, gelişmeye de devam ediyor. Geçmişe göre daha iyi bir konumdayız bence. Konularınıza eskisi gibi cevap gelmemesinin bir sürü nedeni olabilir.

Konularınızı açtığınız saatlerde konuları açtığınız kategorilerle ilgilenen kişiler aktif olmayabilir, sizin konunuz hakkında bilgiye sahip olmayabilir veya açtığınız saatte aktiflik düşüktür. Aklıma gelen birkaç neden bunlar.

Konularıma cevap gelmiyor, ne yapmalıyım? Yakınma konusu mu açmalıyım? Hayır.
  • Sosyal eskisi gibi değil.
  • Sosyal bitiyor.
  • Sosyal aktifliği çok azalıyor, diye konular açtığınızda konularınıza cevap gelmesi düşük bir oran ama bilmiyorsanız cevap gelmesi için yapabileceğiniz birkaç şey var:
  • Açtığınız kategoriyle ilgilenen kişileri konunuza etiketleyebilirsiniz.
  • Konunuzu öne çıkartabilirsiniz, bilmiyorsanız araştırabilirsiniz. Araştırma sonuç vermezse belirtin, bilgilendiririm.
  • Açtığınız konunun benzeri daha önce Sosyal'de açılmış olabilir, ufak bir araştırmayla belki merak ettiğiniz bilgilere cevap bulabileceksiniz. Benzer konulardan bakabilir veya ara kısmını kullanarak araştırabilirsiniz.

Acı bir gerçek: Kimse konunuza cevap vermek zorunda değil. Burada her şey gönüllülük esasına dayanmakta olup kimse de konunuza cevap vermek zorunda değil. İsteyen cevaplar, istemeyen de cevaplamaz. Konunuza cevap gelmemesi forumun bittiğini de göstermiyor. Kimseyi de konulara cevap vermekle de zorlayamayız.

Yeni konular

Geri
Yukarı