Technopat Sosyal size neler kattı?

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Benim için en büyük artısı Türkçeyi doğru kullanmamı sağlaması :D. WhatsApp'ta bile mesaj yazarken virgül veya herhangi bir noktalama işareti koymazsam rahatsız hissediyorum. Onun dışında birçok donanım ve teknolojik bilgi öğrendim buradan. Ya size neler kattı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazım kuralları hakkındaki katkısını çok duyuyorum Sosyal'in ve bence bu inanılmaz bir şey. Dilimizi doğru kullanabilmek inanılmaz önemli bir şey bence. Ufak dil bilgisi dışında bir miktar bilgi ve bolca dost kattı bana.

Kafes dövüşü.

Benim için en büyük artısı Türkçeyi doğru kullanmamı sağlaması :D. WhatsApp'ta bile mesaj yazarken virgül veya herhangi bir noktalama işareti koymazsam rahatsız hissediyorum. Onun dışında birçok donanım ve teknolojik bilgi öğrendim buradan. Ya size neler kattı?
Bir sürü dost kattı. @Affansen 'den başla. Bir sürü sorunuma çözük kattı. Discord adresi paylaşmamam gerektiğini kattı.
Güzel bilgiler kattı.
Daha da önemlisi, arkamdan teşekkür eden insanlar kattı!
Ayrıca @Ma'at eski PP'ye döndüğü için sevinmeyi kattı :)

Son düzenleme:

Artık nokta kullanma alışkanlığı kazandım. Arkadaşlarımdan birini de alıştırdım sayılır. Ha bir de random kullanma oranım azaldı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı