Technopat Sosyal sizin için ne ifade ediyor?

Bilgisayar konularıma cevap aldığım yer.
Konu dışında samimi sohbet, içimi döktüğüm, gülüştüğümüz, dertleştğimiz yer.
Havacılık: İçimdeki havacılık tutkusunu ve merakını yıllar sonra dışarı saldığım ve paylaştığım yer. Aynı zaman da uçaklar ile ilgili haberleri öğrendiğim, paylaştığım. Sorularımı ve merak ettiklerimi hemen yazıp, cevabını alıp öğrenip ve merakımın giderildiği yer.
Güzel arkadaşıklar edinip bunları Steam gibi yerlere taşıyıp, samimi bir şekilde sohbet ettiğim ve tanıştığım müthiş ötesi insanlar 😍 Size çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız😍
@Motionless IN White
@UBerk
@Emir M.
@Mithat Berhan
@Sylveon
@Berrkay
@Emre C
@Ellie Williams
@Lyrax52
@Jonathan North
@enes.wtp
@painkiller
@Jira
@tirabzonun_kaymagi
@Perceival

Artık hiçbir şey ifade etmiyor! 1 dk da bir mesaj yazıyorsun nokta yerine virgül koyarsın ban yersin daha neler neler. SDN öyle mi değil! Burada konu açarsın yarım saat orada hiç. Noktalama yüzünden ban yok. Ne güzel hayat. Artık ayda bir gireceğim.

Artık hiçbir şey ifade etmiyor! 1 dk da bir mesaj yazıyorsun nokta yerine virgül koyarsın ban yersin daha neler neler. SDN öyle mi değil! Burada konu açarsın yarım saat orada hiç. Noktalama yüzünden ban yok. Ne güzel hayat. Artık ayda bir gireceğim.
Sizi zorla tutan yok. Değil mi? :D

Aynen dostum. Konu açtım 160 bakış aldı 3 kişi 2 gün sonra cevap verdi :D. Konu dışı ve gündem için 1 dakikada kaç mesaj geldiğini ben de görüyorum.

Burayı sevmememek değil saçma banları ve konu açınca kaç dakika beklemek. Bir de Dk'da bir mesaj. @Recep Baltaş.

Herkes öldürür sevdiğini hocam,görüşmek üzere.👋

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (68).png
    Ekran Görüntüsü (68).png
    18 KB · Görüntüleme: 29
Emoji ve noktalama işaretleri yanlış yazım gibi olaylara 1 gün ban verilmesi gerçekten saçma. Emin değilim fakat zaten her gün abuk subuk insanlara ban atıyorsunuz, karışmasanız ne olur? Yoksa gün içinde ban atmanız gereken insan sayısı falan mı var?
Aynı cezayı 40 dakika aldığımda oluyor. Ruh hallerinize göre ceza alıyoruz. Bu tarz masum hataların ceza değilde uyarı niteliğinde belirtilmesini tercih ederim.
Birde Alım-Satım konusunda göz göre göre fırsatçılık yapan arkadaşlara tepki göstermeyin, 1 ay ban alıyorsunuz. İyilik yaramıyor maalesef.
Yetkili arkadaşlar yüzünden soğumaya başladım. Benim gibi hatta benden çok daha fazla bilgili ve yardım etmek isteyen arkadaşlar mevcut. Sabır bir yere kadar.
Ha tabi, bizim gibiler gider, başkaları gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı