Technopat Sosyal'e böyle moderatörler lazım

Umursamıyorum. Dilediğini yapsınlar. Yılların leveli yüksek milyonluk hesabıymış gibi oturup ağlayacak halim yok. Yazım şeklimde ne var tam olarak? İtaat eder gibi mi konuşmak gerekiyor?
Benim gibi agresif yazmazsan genellikle takmıyorlar seni.
Benim herhangi bir agresifliğe kaçan mesajımda 1 gün cezamı yazıp yolluyorlar.

Nokta koymadığımızda bile ban atıyor bazıları. Ne gerek var bu kadar kusursuzluğa, insan kusursuz olarak yaratılmadi ki zaten kusursuz şeyler yapsın.

Çoğu şeye tolerans gösteriyoruz zaten. Uyarınızı inceledim ve 4 cümlelik bir metni hiçbir nokta koymadan yazdığını gördüm. Size sormak isterim, sizce ne yapmalıydık?

Benim gibi agresif yazmazsan genellikle takmıyorlar seni.
Benim herhangi bir agresifliğe kaçan mesajımda 1 gün cezamı yazıp yolluyorlar.

Twiterdan infiale sebep olan arkadaş da hırsına yenik düşüp bana özelden mesaj yazıyor. Adı lazım değil buradan bir güzel tekmelendi kendisi :) Verdiğim cevaba verecek cevabı dahi olmadı.

Umursamıyorum. Dilediğini yapsınlar. Yılların leveli yüksek milyonluk hesabıymış gibi oturup ağlayacak halim yok. Yazım şeklimde ne var tam olarak? İtaat eder gibi mi konuşmak gerekiyor?
İtaat eder gibi derken? İmla kurallarına uygun yazmak itaat eder gibi yazmak mı oluyor?

Twiterdan infiale sebep olan arkadaş da hırsına yenik düşüp bana özelden mesaj yazıyor. Adı lazım değil buradan bir güzel tekmelendi kendisi :) Verdiğim cevaba verecek cevabı dahi olmadı.
Usta sen bu üslupla benden fazla ceza alırsın. Ben bile bu kadar sert çıkışan birisi değilim.
İtaat eder gibi derken? İmla kurallarına uygun yazmak itaat eder gibi yazmak mı oluyor?
Alnını öpüyorum hocam.

@Mancare itaat etmenize gerek yok fakat yazım kurallarına uymak şart, yoksa üslupta falan sıkıntı yok tabii ki.
Sana kızmıyorum ki. Durumumu ifade ettim. Çok fazla dikkat ettiğime, açtığım konulara bakarak da karar verebilirsiniz. İletişim şeklime de öneri veriyorsam verdiğim önerilere de...

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı