Technopat Sosyal'in kalitesinin iyice düşmesi

Forumun temiz gözükmesi için önemli, sonra da gibi adamın ne dediği anlaşılmıyor.

Da gördüm benim istediğim gibi işte çok zor böyle yazması. Kafam gidiyor büyük küçük harf yazarak.

Süzgeçten geçmek için kullanılıyor olması iyidir. Herifi(!) tanımıyorum bana "panpa", "kanka" yazıp bir de yazım hatası yapıyor.

O kadarını kastetmedim hocam.

TikTok gibi yerlerde takılmaları gerekirken........
Ben sosyal medya kullanımım sıfır hatta 6 AYDIR mesaj almıyorum 3 haftadır bunu kullanıyorum (bu telefonu deri ceket giyerken kullanmak ayrı bir class
0521F17E-60FF-4B77-AD83-EB631D678E37.jpeg

Hatta değinmişken bazıları öyle bir kin kapıyor ki........... Adamların sanırım kara listesi var bütün kin kaptığı üyeleri oraya kaydediyor. Asla o kişiyi unutmuyor, asla ama asla unutmuyor. Nerede görse "Aha, bu bizim adam" diyip saldırmaya başlıyor. Ben mesela sırf daha önceden fikirlerimiz birbirine ters düştüğü için farklı konularda gereksiz yere kimseye saldırmadım. Beni deli eden çoğu kişiyi unuttum bile.

Bence de iyi değil. Mesela “dönüşüyor”dan sonra virgül değil nokta koyacaktın. Neyse banlanmazsın umarım. 🤣

Siyasi konulara troll, tarih konulara cahil çok geliyor. İkisinin de derdi Atatürk. Geçen biri profil fotoğrafım yüzünden Türk değilsin falan diyordu bana bu forumda. En popülerlerinin adı ÖzkanK olması lazım. Şutladılar ama eminim yeni hesap açıp açıp devam ediyordur.

Geri
Yukarı