Technopat Sosyal'in kalitesinin iyice düşmesi

TheVanguard

Kilopat
Yer
Saint-Valery-sur-Somme, France
Daha fazla  
2017'den beri bu forumdayım. Açıkçası eskiden herkes daha medeniydi, bir anlaşmazlık olduğunda da herkes düzgünce kendini ifade ederdi. Şu an bakıyorum da, kimse yazarken Türkçe kurallarına dikkat etmiyor, herkes karşısındakini dövecekmiş gibi mesaj atıyor, çoğu tartışma kavgaya dönüşüyor, bazı partilerin trolleri almış başını gitmiş her konuda konuyu başka yere çekiyor vs. bunu fark eden tek ben olamam değil mi?

Son düzenleme:
2017'den beri bu forumdayım. Açıkçası o zaman herkes daha medeniydi, bir anlaşmazlık olduğunda da herkes düzgünce kendini ifade ederdi. Şu an bakıyorum da, kimse yazarken Türkçe kurallarına dikkat etmiyor, herkes karşısındakini dövecekmiş gibi mesaj atıyor, çoğu tartışma kavgaya dönüşüyor, bazı partilerin trolleri almış başını gitmiş her konuda konuyu başka yere çekiyor vs. bunu fark eden tek ben olamam değil mi?

İnsanların normal hayattaki siniri ve tahammülsüzlüğü foruma da yansıyor, bu yüzden artık insanlarla tartışmak çok zor.

Cahil adam, velet çok. Adamın teki bir şeyler öner diyor öneriyorum ardından adam önerimi beğenmeyip fiyatı fazla diye dalga geçiyor mesela. Yazım hatası konusunda bir sorun yok, nokta koymayı unutup ban yediğim için yani bence bir sıkıntı yok o tarafta.

Bazen ben de tartışmaya girip pişman oluyorum. İçinde olduğumuz rezil yaşamı çok yansıtmaya başladık. Bazen heveslenip konu açıyorum belki bir çözümünü birisiyle kafa kafaya çözeriz diye, sonrasında kendim çözüp kapatıyorum konuyu.

2017'den beri bu forumdayım. Açıkçası eskiden herkes daha medeniydi, bir anlaşmazlık olduğunda da herkes düzgünce kendini ifade ederdi. Şu an bakıyorum da, kimse yazarken Türkçe kurallarına dikkat etmiyor, herkes karşısındakini dövecekmiş gibi mesaj atıyor, çoğu tartışma kavgaya dönüşüyor, bazı partilerin trolleri almış başını gitmiş her konuda konuyu başka yere çekiyor vs. bunu fark eden tek ben olamam değil mi?

Forumun çoğu konulara mesaj kasmak için yazıyor sadece.

Geri
Yukarı