Technopat Sosyal'in konularını kopyalayan sitenin amacı ne?

O forumda ben yokum çünkü ben ChaosBoost. Sadece tek bir boyuttayim.
Bir an hack mack dediği için endişelendim ancak benim ile ilgili bir şey değil değil mi?
Alakası yok seninle.

Bu site de var.

Son düzenleme:
O forumda ben yokum çünkü ben ChaosBoost. Sadece tek bir boyuttayim.

Alakası yok seninle.

Bu site de var.

Bize her yer Technopat!

Forum software by XenForo® © 2010-2021 XenForo Ltd.

forum-hack.com internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen RSS Feedle çekilen sitedeki kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. forum-hack.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. forum-hack saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. forum-hack üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden forum-hack sorumlu değildir. Sitelerinize forum-hack ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Forum-Hack sitesi RSS FEED ile beslenen bir sitedir. İçerikler Forum-Hack üzerinden oluşturulmamaktadır. RSS sağlayıcı sitelerden içerikler direkt olarak çekilmektedir. Hukuka Aykırı paylaşımı aratarak konuyu paylaşan kaynak site/sitelere erişebilirsiniz.

Böyle bir yazı var en altta. Yani kendileri de söylüyor ama bu emek hırsızlığı.

Geri
Yukarı