Technopat-TN3 alınır mı?

Neno Emir

Centipat
Merhaba. Babam kardeşime doğum günü hediyesi olarak bilgisayar alacak. Monitör hariç 20.000 TL bütçe ile sistem alacağız. Technopat-TN3 önerildiğini çok gördüm fakat videoda bahsedilen ve yorumlarda yazılan çökme, driver, WattMan vb. sorunlardan dolayı tedirginim. Kendim de hiç AMD ekran kartları kullanmadım insanların sürekli sorun yaşadıklarını gördüğüm için. Kararsız kaldım önerilerinizi bekliyorum.

Özellikle Technopat-TN3 sistemine sahip olanlar yazabilirse çok sevinirim.

Merhaba. Babam kardeşime doğum günü hediyesi olarak bilgisayar alacak. Monitör hariç 20.000 TL bütçe ile sistem alacağız. Technopat-TN3 önerildiğini çok gördüm fakat videoda bahsedilen ve yorumlarda yazılan çökme, driver, WattMan vb. sorunlardan dolayı tedirginim. Kendim de hiç AMD ekran kartları kullanmadım insanların sürekli sorun yaşadıklarını gördüğüm için. Kararsız kaldım önerilerinizi bekliyorum.

Alınır.

AMD ekran kartları ucuz olduğu için sürekli sorun çıkartma olanağı var, yüksek bütçelerde gerekirse biraz daha ekleyip nvidia almak iyi olacaktır.

Technopat-TN3 alma başka bir şey bul. 3 kere Technopat'a güvendim bilgisayar konusunda 3'ünde de pişman oldum.
Bunu alırken Technopat'a değil AMD'ye güvenmesi gerekecek.

Bence alınabilir ama AMD ekran kartı olduğu için istemezsen daha ucuza RTX 3060, 3060 Ti sistemler bulunabilir.

Geri
Yukarı