Technopat Üyelerinin Bilgi Yeterliliği

Açmış olduğunuz konulara gösterilen ilgi ve çözüm önerileri sizi memnun ediyor mu?

• Çok memnun kalıyorum.

Oy: 119 32,5%
  • Genel olarak çözüm üretilemiyor. Daha sonradan kendim çözmek zorunda kalıyorum.

Oy: 87 23,8%
  • Hiç memnun değilim çünkü maksat mesaj kasmak olsun tutumunda takılan insanlar çoğunlukta.

Oy: 72 19,7%
  • Hiç memnun değilim diyemem ama açılan teknik bir konuya gösterilen doğru ilgi bence de çok yetersiz.

Oy: 88 24,0%

• Oy verenlerin toplamı
    366
Sosyalin forum ve vBulletin olduğu ilk zamanlarını bilirim. O zamanlar buradaki bir çoğunluğun daha olgun ve bilgili insanlar olduğunu düşünmeye başladım. Eskiye kıyasla yaşça genç arkadaşların daha çok olduğunu fark ettim ayrıca.

55 kez Valorant mı CS mi? Ya da Witcher 3 mü RDR 2 mi gibi aynısından 150 kere açılan konular açıldığında binlerce görüntülenme alıyor ve boş yere öne çıkanlarda kalabalık yapıyor. Bazen öne çıkarı bayağı kez kullanmama karşın hiç cevap almadığım oluyor.

Mesaj yazmış olmak için yazanlar her ne kadar çok olsa da, bilgili üyeleri göz ardı edemeyiz. En az mesaj kasanlar kadar da bilgili üyeler mevcut.

Üye olduğumdan beri hala buradaysam, Technopat Sosyal'i kaliteli bulduğumdandır. Bilgisiz insanlar her yerde olabilir. Ya doğrusunu öğreteceğiz, ya da yapılması gerekeni yapacağız. (y)

Düzenleme: Bugün şahit olduğum bir olay sonrası fikrimi değiştirdim. Technopat'ta bilgili olmayan, yardım etmekten çok sadece gereksiz olaylarla uğraşan üyeler daha çok. Bunu anladım.

Son düzenleme:
Haklısın, mavi ekran dışında genelde kendim çözüyorum sonra, demek ki bende de bilgi var.
Mesela şunu hala çözemedim:

Yeni konular

Geri
Yukarı