Technopat üyelerinin eğitim durumları

Öğretim durumuzun

• İlkokul

• Ortaokul

• Lise

• Üniversite

• Okumadı

• Çalışıyor

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Full liseli basmış burayı :D (şimdiki liseliler çok şanslı, biz lisedeyken teknolojiyi yalnızca PC dergilerinden takip edebilirdik.)

Bir yönetim bilişim sistemleri mezunu.

Bence o zamanlar daha güzeldir şu an her şey elinin altında olması rahatsız edici emek vererek kaç mahalle ötedeki teknoloji, oyun dergisi satan yere dergi almak için giderken bir yandanda paranın dergiye yetsin diye toplu taşıma kullanmadan yürüyerek gitmenin düşüncesi bile beni mutlu ediyor ama tabii her zamanın zorluğu vardır.

Bence o zamanlar daha güzeldir şu an her şey elinin altında olması rahatsız edici emek vererek kaç mahalle ötedeki teknoloji, oyun dergisi satan yere dergi almak için giderken bir yandanda paranın dergiye yetsin diye toplu taşıma kullanmadan yürüyerek gitmenin düşüncesi bile beni mutlu ediyor ama tabii her zamanın zorluğu vardır.
Güzel zamanlardı evet, demek istediğim şey bilgi şu an tek tuş uzaklıkta, biz bilgiye ulaşmak için zorluk çekiyoduk, tabii bunun bir cazibesi oluyordu, her zor elde edilen şey gibi.

Küçüklükten gelen hayalim Pilot olmak. Bu sebeple uğrunda koşturuyorum, Özyeğin Üniversitesinde Pilotaj okuyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı